Ile według Małgorzaty Rozenek trzeba zarabiać, by godnie żyć? Padła zdecydowana odpowiedź

Ile trzeba zarabiać według Małgorzaty Rozenek? (fot. KAPiF)
Ile trzeba zarabiać według Małgorzaty Rozenek? (fot. KAPiF)
Źródło zdjęć: © KAPiF

27.04.2024 08:43, aktual.: 27.04.2024 15:27

Zapytaliśmy Małgorzatę Rozenek o to, ile trzeba zarabiać, aby godnie żyć. Gwiazda TVN-u ma zdecydowane stanowisko na ten moment. Podkreśliła, że zależy od tego wiele czynników.

Ostatnimi czasy pytanie "ile trzeba zarabiać, aby godnie żyć?" stało się niezwykle popularne. Zaskakującym może być, jak różnych odpowiedzi udzielają gwiazdy. A co powiedziała Małgorzata Rozenek, która aktualnie bryluje w programie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz"?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Małgorzata Rozenek o tym, ile trzeba zarabiać

Na jednym z ostatnich wydarzeń Karolina Motylewska z Jastrząb Post odbyła z gwiazdą TVN-u krótką rozmowę. Wśród pytań znalazło się także to o godne zarobki w obecnych warunkach. Rozenek natychmiast odpowiedziała jednak, że problem jest zbyt skomplikowany, aby rzucać konkretnymi sumami. To zgoła odmienne podejście od tego, jakie dotąd reprezentowały inne gwiazdy, chętnie szermujące dokładnymi kwotami.

To jest tak bardzo złożony problem, który zależy od mieszkania, oczekiwań i planów, że nie podam ci konkretnej kwoty - powiedziała.

Podkreśliła również, że rozmowa na ten temat musiałaby trwać znacznie dłużej, aby w pełni zrozumieć wszystkie niuanse problemu:

To jest taki temat, na który musielibyśmy dłużej porozmawiać, żeby miało to jakikolwiek wymierny sens.

Ile zarabiała Rozenek w "Dzień dobry TVN"?

Małgorzata Rozenek nie mogła narzekać na niskie zarobki w "Dzień dobry TVN". Jak udało się dowiedzieć "Super Expressowi", prezenterzy śniadaniówki tej stacji zarabiają ok. 50 tys. zł miesięcznie.

Obecnie gwiazda prowadzi swój nowy program, "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz".

Małgorzata Rozenek o godnych zarobkach (fot. KAPiF)
Małgorzata Rozenek o godnych zarobkach (fot. KAPiF)© KAPiF
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także