"Jak można się tak oszpecić?". Viki Gabor wróciła i się zaczęło. Internauci nie zostawiają na 16-latce suchej nitki

"Jak można się tak oszpecić?". Viki Gabor wróciła i się zaczęło. Internauci nie zostawiają na 16‑latce suchej nitki

Viki Gabor wraca na scenę (fot. KAPiF)
Viki Gabor wraca na scenę (fot. KAPiF)
Źródło zdjęć: © KAPiF
20.04.2024 18:53

Po kilku miesiącach milczenia Viki Gabor powraca na scenę. Internauci nie mają jednak dla niej litości - negatywne komentarze sypią się zewnątrz. Czyżby nadal chodziło o owiany złą sławą sylwestrowy występ?

Zeszłoroczny Sylwester stanowił dla Viki Gabor punkt zwrotny w karierze. 16-letnia artystka dała występ, który z miejsca stał się przebojem internetu i obiektem szyderczych komentarzy. Wiele osób zarzucało jej, że nie włożyła w śpiewanie żadnego wysiłku. To sprawiło, że na jakiś czas piosenkarka postanowiła wycofać się z mediów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Viki Gabor wraca na scenę

W końcu jednak Gabor podjęła decyzję, aby powrócić na scenę. Jak powiedziała w rozmowie z Radiem Eska, przez ten czas intensywnie pracowała w studiu. Już wkrótce będzie chciała pokazać efekty swojej pracy odbiorcom.

Byłam cały czas w studio. Praktycznie cały czas pisałam i nagrywałam. Dużo się ostatnio działo muzycznie w moim życiu. Tak, jak mówiłam, dużo nagrywałam, tworzyłam, a teraz czekają mnie tylko premiery - powiedziała.

Internauci nie mają litości dla Gabor

To nie wszystko. 16-latka wystąpiła na scenie w ostatnim odcinku "Dzień dobry TVN", co zostało uwiecznione i opublikowane na profilu instagramowym programu. W komentarzach szybko zrobiło się jednak niemiło. Internauci najwyraźniej nadal mają w pamięci sylwestrowy występ.

"Co ta dziewczyna ze sobą robi?", "Ja mam uczulenie na tę dziewczynę", "Lepiej przemilczeć tę stylizację", "Ja think, że to będzie you know dobry interview", "Jak można się tak oszpecić? Wygląda na 30 lat" - grzmią.

Pozytywne komentarze, choć nieliczne, również trafiły do sekcji pod postem. Są osoby, które bronią piosenkarki:

"Zazdrość i zawiść się przewija", "Jest bardzo piękną, młodą dziewczyną", "Ma prawo do pewnej ekstrawagancji".
Viki Gabor w studiu TVN (Instagram)
Viki Gabor w studiu TVN (Instagram)© Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także