Julia von Stein najpierw urządziła awanturę w fast-foodzie, teraz pokłóciła się z ojcem. "Strzeliłam drzwiami"

Julia von Stein pokłóciła się z ojcem (fot. InstaStories)
Julia von Stein pokłóciła się z ojcem (fot. InstaStories)
Źródło zdjęć: © InstaStories

24.09.2023 08:30, aktual.: 24.09.2023 10:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Julia von Stein nie przestaje szokować. Po awanturze w restauracji sieci McDonald's przyszła czas na relację dot. kłótni z własnym ojcem.

Julia von Stein jest gwiazdą programów TTV – "Królowych życia" oraz "Diabelnie boskich". Szerzej dała się poznać społeczeństwu za sprawą incydentu w restauracji McDonald's, gdzie upokarzała pracownika, rejestrując to w sieci.

Młodej kobiecie nie spodobało się to, że mężczyzna kazał jej zgasić papierosa, gdy składała zamówienie w punkcie drive-through. Zamiast polubownie załatwić sprawę, wybuchła, miotając wulgaryzmami i wyzwiskami.

Kim ty kur*** jesteś, że mówisz mi, że nie mogę palić w swoim samochodzie?! Za twoje palę? – pokrzykiwała do pracownika fast foodu. Nie mogę palić u siebie w samochodzie, bo jakiś kmiot, kur***, pracownik, mi powie, że ja kur*** nie mogę palić w samochodzie, no kur*** łeb mi zaraz wyp*** – kontynuowała, wciąż z papierosem w ręku.

Zachowanie 27-latki potępiły zarówno sieć McDonald's, media, jak i opinia publiczna w Internecie. Nie zwalnia ona jednak tempa i dalej publikuje w sieci.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Julia von Stein pokłóciła się z ojcem

W sobotni wieczór celebrytka, leżąc w łóżku ze znajomym, nagrała relację, w której zrelacjonowała kolejną kłótnię – tym razem z ojcem. Do utarczki słownej doszło podczas ich spotkania w restauracji.

Strzeliłam drzwiami, bo już nie wytrzymałam. Ale i tak długo wytrzymałam, bo półtorej godziny wysłuchiwałam, co ma do powiedzenia. Normalnie, jakby to było jakiś czas temu, to pięć minut i już by mnie tam nie było – opowiedziała Julia, głośno się przy tym śmiejąc.

A dlaczego właściwie doszło do kłótni?

Przysięgam wam ani ja, ani tata, nie mamy w ogóle pojęcia, o co poszło, bo nie było żadnej sytuacji, która by to sprowokowała – kontynuowała.

Na szczęście sytuację załagodził ojciec Julii, który wykonał do niej kilka telefonów. Młoda kobieta w końcu od niego odebrała, dzięki czemu doszli do porozumienia i umówili się na kolejne spotkanie.

Julia von Stein jest prześladowana

Kłótnie z tatą nie są jedynym zmartwieniem von Stein. Jakiś czas temu wyjawiła, że jest prześladowana przez stalkera, który próbował ją porwać, a następnie włamać się jej do mieszkania. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj.

Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także