Justyna z "Rolnicy. Podlasie" zrobi karierę w polityce? "To już oficjalne"

Justyna z "Rolnicy. Podlasie" zrobi karierę w polityce? "To już oficjalne"

Justyna z programu "Rolnicy. Podlasie" zdecydowała się na odważny krok
Justyna z programu "Rolnicy. Podlasie" zdecydowała się na odważny krok
Źródło zdjęć: © Facebook
22.03.2024 14:08

Justyna z programu "Rolnicy. Podlasie" postanowiła mocno zmienić swoje dotychczasowe życie. Choć dalej pomaga mężowi na gospodarstwie, to teraz planuje zaangażować się w coś zupełnie innego. Zaskoczyła wielu swoich fanów!

Program "Rolnicy. Podlasie" to bez wątpienia jeden z hitów telewizyjnych ostatnich lat. Widzowie śledzą losy rolników, którzy pokazują, jak wygląda codzienność w pracy na roli. Jedną z najbardziej lubianych par są Justyna i Łukasz, którzy na co dzień zajmują się hodowlą bydła. Teraz Justyna zdecydowała się wykonać odważny krok w zupełnie nieznanym sobie kierunku.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Justyna z "Rolnicy. Podlasie" liczy na głosy. Wystartuje w wyborach

Kampania wyborcza ruszyła pełną parą i przez najbliższe tygodnie wszystko będzie kręciło wokół wyborów. To również specjalny czas dla Justyny z Ciemnoszyj, która także zdecydowała się kandydować. Nie tak dawno wrzuciła na swoich social mediach plakat, informując że wystartuje w wyborach do rady powiatu Grajewskiego. Tym samym rolniczka planuje wejść do lokalnej polityki, aby mieć realny wpływ na to, co dzieje się w jej regionie.

To już oficjalne. Ogłaszam ,że zdecydowałam się startować w najbliższych wyborach do rady powiatu Grajewskiego. Szczerze liczę na wasze głosy - napisała na Facebooku.

Justyna z Ciemnoszyj ma ambitne plany. Tym chce się zając, gdy zostanie wybrana

Uczestniczka programu "Rolnik. Podlasie" zdradziła również, czym chciałaby się zająć, jeżeli zostanie wybrana do rady. Zaznacza, że z wykształcenia jest pielęgniarką, a także dużo wie o rolnictwie. Tym samym to właśnie na tych dwóch aspektach chciałaby się skupić po udanych wyborach.

Z racji wykształcenia mogę stanowić pomoc w zakresie podległych powiatowi zakładów opieki zdrowotnej. Jako rolniczka jak mało kto wiem, jakie potrzeby i bolączki mają mieszkańcy naszych wsi. Przeszłam szereg szkoleń na temat pozyskiwania funduszy europejskich, dlatego wesprę efektywniejsze pozyskiwanie środków zewnętrznych na inwestycje - wymienia Justyna Maciorowska.

Kochasz programy rozrywkowe i polskie seriale? To tak jak my! Jeśli chcesz wiedzieć więcej, dołącz do naszej grupy na Facebooku!

Grupa dla fanów seriali i programów TV
Grupa dla fanów seriali i programów TV© AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także