Karolina Pajączkowska odeszła z TVP i spełnia marzenia. Oto co zrobiła

Karolina Pajączkowska
Karolina Pajączkowska
Źródło zdjęć: © KAPIF

06.01.2024 12:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Karolina Pajączkowska jakiś czas temu pożegnała się z pracą w Telewizji Polskiej. Teraz ma czas, by realizować swoje pasje.

Karolina Pajączkowska w 2019 roku przeszła z kanału TVN24 BiS do TVP Info. Nieoczekiwanie zniknęła z publicznej stacji w maju ubiegłego roku. Gdy Onet opublikował głośny artykuł na temat przeszłości Michała Adamczyka, dziennikarka zaczęła uderzać zarówno w niego, jak i innych przedstawicieli Telewizji Polskiej.

Kolejne szpilki w stronę prawicy zaczęła wbijać po tym, gdy środowiska związane z PiS zaczęły protestować przeciwko zmianom w mediach publicznych. Część internautów zarzuciła jej przez to hipokryzję, na co Pajączkowska zareagowała. Na portalu X (dawny Twitter) przekonywała, że nawet będąc w TVP Info, pracowała rzetelnie.

Zawsze kierowałam się zasadami uczciwego dziennikarstwa. Moja praca była rzetelna niezależnie od stacji, w której pracowałam. Ponadto, jestem osobą o nieposzlakowanej opinii, gdyż szanowna Pani dziennikarz musi być niczym żona Cezara – poza wszelkimi podejrzeniami – napisała.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Karolina Pajączkowska po odejściu z TVP spełnia marzenia

Karolina po odejściu z TVP zdaje się rozkwitać. W końcu ma czas na spełnianie marzeń. Na Instagramie pochwaliła się, że w tym roku była na safari.

To będzie rok przełomu, przekraczania granic i realizacji kolejnych marzeń. To jedno – safari w największym i najstarszym parku narodowym w Kenii już odhaczone – zakomunikowała, po czym zagaiła internautów: A jakie Państwo wyznaczyli sobie cele na ten rok ?
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także