Kasia Cichopek pokazała się w towarzystwie dzieci. Wiadomo, co robi po ostatnich zawirowaniach

Kasia Cichopek
Kasia Cichopek
Źródło zdjęć: © KAPIF

25.01.2024 13:49

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kasia Cichopek podzieliła się swoimi nowymi zdjęciami, w tym jednym z dziećmi. Z opisu albumu wiemy, co aktualnie robi.

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski brylowali w programie "Pytanie na śniadanie" od 2020 roku. Dopiero w tym tygodniu poinformowano o tym, że ich praca w tym miejscu dobiegła do końca. Duet prezenterów wydał długie oświadczenie, w którym podziękował m.in. wydawcom, gościom programu i jego widzom.

Najważniejsze podziękowania kieruję również do naszych Widzów. Dziękujemy Wam za codzienną obecność przed telewizorami. To dzięki Wam program "Pytanie na śniadanie" ma sens i jest najchętniej oglądanym programem śniadaniowym w Polsce. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie emocje, których nam dostarczacie, za Wasze komentarze i zaangażowanie w nasze tematy – napisała Kasia w imieniu swoim i Macieja.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Co Kasia Cichopek robi po rozstaniu z "PnŚ"?

W czwartek 25 stycznia Kasia przemówiła do fanów, publikując oświadczenie w social mediach. Dorzuciła do niego kilka swoich zdjęć, w tym jedno z dziećmi. W treści wpisu wytłumaczyła, co aktualnie ją zajmuje – a są tym wakacje w Omanie.

Pustynia w Omanie jest jednym z najbardziej fascynujących i różnorodnych obszarów pustynnych na świecie. Rozciąga się na obszarze około 82 000 kilometrów kwadratowych i zajmuje większość centralnej i wschodniej części kraju. To miejsce, które przyciąga podróżników z całego świata swoją piękną i surową naturą. Wycieczka po Omanie była niezwykła i na pewno będziemy ją długo wspominać. To miejsce ma wiele do zaoferowania i warto je odwiedzić, aby doświadczyć jego uroku na własnej skórze – zachwalała gwiazda orientalny kraj.
Katarzyna Cichopek poleciała z rodziną i przyjaciółmi do Omanu
Katarzyna Cichopek poleciała z rodziną i przyjaciółmi do Omanu © Instagram.com, katarzynacichopek
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także