Katarzyna Dowbor odgryzła się stylistce, która skrytykowała jej modowe wybory. "Jestem ubierana idealnie"

Katarzyna Dowbor odgryzła się stylistce, która skrytykowała jej modowe wybory. "Jestem ubierana idealnie"

Katarzyna Dowbor skrytykowana przez stylistkę
Katarzyna Dowbor skrytykowana przez stylistkę
Źródło zdjęć: © KAPIF
06.02.2024 18:28

Katarzyna Dowbor wróciła do TVP i od razu została prowadzącą "Pytania na śniadanie". Rewolucja, jaka przetacza się przez Telewizję Polską, ma swoich zwolenników i przeciwników, tak samo, jak nowi prezenterzy śniadaniowego programu. Okazuje się, że dyskusje są prowadzone nawet na temat strojów, w jakich Dowbor pokazuje się na antenie. Dziennikarka odpowiedziała na zarzuty.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Katarzyna Dowbor wróciła do TVP

W TVP trwa prawdziwa rewolucja. Część dziennikarzy odeszła sama, część została zwolniona. Dotyczy to nie tylko programów informacyjnych, ale także rozrywkowych. Zmiany nie ominęły też "Pytania na śniadanie". Tam pracę stracili wszyscy dotychczasowi prezenterzy, nawet ci związani z programem od wielu lat. Największe kontrowersje dotyczyły odsunięcia od pracy Małgorzaty Tomaszewskiej, która jest w zaawansowanej ciąży.

W programie pojawiły się nowe twarze. Niektórych dziennikarzy, jak Katarzynę Dowbor, widzowie doskonale znają. Od czasu zwolnienia z Polsatu prezenterka szukała dla siebie miejsca. Okazało się, że znalazła je w "Pytaniu na śniadanie".

Skrytykowana Katarzyna Dowbor odgryzła się stylistce

Dziennikarka doskonale wie, że widzowie zwracają uwagę na wszystko, co dzieje się w "nowych" odcinkach "Pytania na śniadanie". Komentują zachowanie i ubiór prezenterów. Katarzyna Dowbor została też skrytykowana przez stylistkę, Karolinę Domaradzką.

Kolorystyka i fasony, jakie prezentuje na sobie w programie, to zupełna pomyłka, chyba że styliści zapragnęli zrobić z niej "królową minimalizmu" i przy pomocy nudnych, niemodnych i do bólu mdłych stylizacji odwrócić uwagę od jej wyjątkowej osobowości. Przykro się na to patrzy.

Co na to Dowbor? Nie zamierzała siedzieć cicho. Odważnie odgryzła się stylistce, broniąc swoich modowych wyborów.

Rozbawiło mnie, że jakaś inna stylistka, bliżej mi nieznana, zaatakowała mój image - nie mnie, tylko ciuchy, w jakie jestem ubierana. Napisała, że to "niemodne", że "tak ubierają się starsze panie". [...] Nie będę przecież się ubierała jak małolata, bo to dopiero byłoby śmieszne - powiedziała Katarzyna. - Pisanie, że rurek już się nie nosi to jakaś bzdura. Zresztą nie miałam na sobie żadnych rurek, tylko obcisłe spodnie, w jakich chodzi teraz większość kobiet. Jestem ubierana idealnie do figury. Rozbawił mnie więc ten komentarz, a najbardziej rozbawiły wpisy ludzi, którzy się oburzyli. Ale tak naprawdę nie wiem, o co chodzi…

Dodatkowo Dowbor uznała, że przesadne strojenie się oznaczałoby brak szacunku do gości programów i widzów przed telewizorami, zwłaszcza kobiet.

Obrażałabym te kobiety, gdybym przyklejała sztuczne rzęsy, robiła sobie czarne grube kreski zamiast brwi i dopinała sztuczne włosy.

Czy Wy też zmienilibyście coś w stylu Kasi?

Katarzyna Dowbor została skrytykowana przez stylistkę
Katarzyna Dowbor została skrytykowana przez stylistkę© KAPIF | (c) by KAPiF
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także