Krystyna Loska zadziwia formą. Ciężko uwierzyć, że ma 86 lat

Krystyna Loska zadziwia formą. Ciężko uwierzyć, że ma 86 lat

Krystyna Loska
Krystyna Loska
Źródło zdjęć: © Instagram
06.03.2024 17:57

Krystyna Loska to legendarna spikerka Telewizji Polskiej. Znana była z tego, że nigdy nie czytała zapowiedzi programów z kartki, pamiętała wszystko, co miała powiedzieć. Choć skończyła już 86 lat, pozostaje w świetnej formie.

Krystyna Loska miała zdumiewającą pamięć. Potrafiła recytować program na cały dzień, nie zaglądając do kartki.

Uważam, że jeśli już mam zapraszać na jakiś program, to przecież jest to o wiele bardziej przyjemne, jeśli zapraszam, patrząc telewidzowi w oczy, a nie zaglądając do kartki - powtarzała.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Krystyna Loska spowodowała kolizję

Prezenterka jest cały czas aktywna. Sama także prowadzi samochód, którym dość często porusza się po warszawskich ulicach. Latem 2023 roku spowodowała niewielką kolizję.

Krystyna Loska początkowo nawet nie zauważyła, że coś się stało. Jednak rowerzysta, który znalazł się w tym samym miejscu, uświadomił prezenterce, co się wydarzyło.

Cofałam i zahaczyłam autem o zaparkowany obok samochód. Ale zostawiłam kartkę ze swoim adresem i numerem telefonu. Pomógł mi w tym uprzejmy rowerzysta - wyjaśniła w rozmowie z "Super Expressem". Ja początkowo nie zauważyłam, że coś się stało. To było lekkie obtarcie. Rowerzysta zapukał w moją szybę. Gdy wyszłam z samochodu, pokazał mi, że zarysowałam komuś zderzak. Zobaczyłam wtedy, że mój samochód także jest obtarty

Forma Krystyny Loski

Dziennikarka nie może narzekać na formę. Choć wycofała się z życia publicznego i nie pracuje już zawodowo, tylko w spokoju spędza czas na emeryturze, co jakiś czas dowiadujemy się, co u niej, dzięki jej córce, Grażynie Torbickiej.

Kilka tygodni temu, jak donosi "Życie na gorąco", Torbicka odwiedziła mamę. Był to dzień Walentynek, ale także imienin pani Krystyny Loski, która otrzymała od córki wielki bukiet różnokolorowych kwiatów. W bukiecie dominowały różowe piwonie. Czyżby były to ulubione kwiaty prezenterki?

Kochasz programy rozrywkowe i polskie seriale? To tak jak my! Jeśli chcesz wiedzieć więcej, dołącz do naszej grupy na Facebooku!

Grupa dla fanów seriali i programów tv
Grupa dla fanów seriali i programów tv© AKPA
Telekamery 2017
Krystyna Loska, Grazyna Torbicka   2017-01-30
skatarzewa
Telekamery 2017 Krystyna Loska, Grazyna Torbicka 2017-01-30 skatarzewa© KAPIF | � by KAPIF.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także