Laluna Unique zaczepiła Dagmarę Kaźmierską. Doczekała się ostrej riposty

Laluna i Dagmara Kaźmierska
Laluna i Dagmara Kaźmierska
Źródło zdjęć: © Instagram

30.11.2023 21:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Laluna Unique jakiś czas temu wypowiedziała się nt. Dagmary Kaźmierskiej. Była uczestniczka "Królowych życia" jej odpowiedziała.

"Królowe życia" były popularnym programem telewizji TTV. Jego uczestniczkami były m.in. Laluna Unique oraz Dagmara Kaźmierska. Pierwsza z pań swego czasu pozwoliła sobie nieco zaczepić swoją koleżanką. Na kanale Fansportu powiedziała:

Nie ma Dagmary. Królowa jest tylko jedna.

Jednocześnie zasugerowała, że celebrytka z Kłodzka "nie darzy jej sympatią". Na tym nie poprzestała. Wyznała, że nie chciałaby obecności Dagmary w nowym programie TTV – "Diabelnie boskie", bo rzekomo ona się już "skończyła".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Dagmara Kaźmierska odpowiada Lalunie Unique

Kaźmierska udzieliła wywiadu portalowi Party.pl, w trakcie którego przypomniano słowa Laluny. "Królowa życia" nie przepuściła okazji, by odpowiedzieć oponentce.

Po pierwsze, to ja nie widziałam (tej wypowiedzi – przyp. Jastrząb Post), bo to jest osoba, która kompletnie mnie nie interesuje, nic nie znaczy w moim życiu – zaczęła. Jest tak mało znacząca, że ja chyba nawet nie będę komentowała jej słów, bo chyba każdy wie, co z czym się je. A poza tym, jak ja to mówię "nie wrzuca się pereł między wieprze" – dorzuciła.

Rozmówczyni serwisu zasugerowała przy tym, że w Polsce jest tylko jedna "królowa". I – ku naszemu zdziwieniu – wcale nie chodziło o nią samą, tylko o Dodę. Przypomnijmy, że to nie pierwszy konflikt Laluny. Kilka miesięcy temu plotkarskie portale relacjonowały jej internetową wymianę zdań z celebrytką Sylwią Bombą.

Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także