Romans w "Tańcu z gwiazdami"? Maffashion o plotkach: "Taniec zbliża..."

06.05.2024 07:25, aktual.: 06.05.2024 07:59

Maffashion i Michał Danilczuk wywalczyli w ostatniej edycji "Tańca z gwiazdami" trzecie miejsce. Równie głośno, co o ich umiejętnościach tanecznych, rozbrzmiewają plotki o ich romansie. Jaka jest prawda?

Program "Taniec z gwiazdami" zbliżył do siebie wiele par. W wywiadzie dla naszego portalu Tomasz Wygoda stwierdził, że także i Maffashion i Michał bardzo się polubili, a może nawet jest między nimi coś więcej.

Romantyczny gest Michała wobec Maffashion

Podczas finałowego odcinka, Michał wręczył Julii ogromny bukiet kwiatów. Co tancerz chciał przez to wyrazić?

Julia zasługuje na to, aby być docenianą w tym programie, a uważam, że trochę na przestrzeni czasu, jeśli chodzi o jurorów, nie była doceniana. Pomyślałem sobie, że będzie jej bardzo miło, jak otrzyma taki bukiet. Trochę się spodziewałem tego, że może nie wygramy tej edycji z racji wielu czynników, dlatego pomyślałem sobie, że wykorzystam ten czas i pięć minut przed rozpoczęciem programu zadecydowałem, że te kwiaty będą jednak wręczone na wizji.

Co na temat tego pięknego gestu Michała miała do powiedzenia Maffashion?

Poczułam się zaskoczona. Na szczęście miałam dużo make-upu, więc może nie było widać, że strzeliłam buraka na wizji. To było bardzo miłe.

Maffashion i Michał mają romans?

Plotki o ich bliskiej relacji nie cichną, dlatego nasza reporterka, Karolina Motylewska, spytała wprost, czy Maffashion i Michała połączyło coś więcej niż przyjaźń.

Na pewno mamy dużo wspólnych tematów, poczucie humoru, spędzamy czas razem. Tyle - powiedział Michał.

Maffashion, spytana, czy taniec zbliża, odpowiedziała bez wahania.

Taniec zbliża, oczywiście, że tak. Na pewno będziemy się widywać po zakończeniu tej edycji. Mam nadzieję, że to będzie przyjaźń na lata.
Maffashion i Michał w finale "Tańca z gwiazdami"
Maffashion i Michał w finale "Tańca z gwiazdami"© KAPIF
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także