Maffashion i Michał Danilczuk o trzecim miejscu w "Tańcu z gwiazdami". Mają żal do Pavlović? "Mogłaby dawać większe noty".

Maffashion i Michał Danilczuk o trzecim miejscu w "Tańcu z gwiazdami". Mają żal do Pavlović? "Mogłaby dawać większe noty".

06.05.2024 21:42

Maffashion zachwycała w finale "Tańca z gwiazdami", ale znalazła się na najniższym stopniu podium. Czy razem z Michałem Danilczukiem czują, że zostali pokrzywdzeni przez jury na czele z Iwoną Pavlović? Szczerze odpowiedzieli.

Maffashion w drodze do finału "Tańca z gwiazdami" wykonała imponującą pracę i znalazła się w gronie faworytów do zwycięstwa. Musiała jednak uznać wyższość Roxie Węgiel oraz zwyciężczyni edycji, Anity Sokołowskiej. Jak ocenia swoje występy na parkiecie?

Maffashion o występie w finale "Tańca z gwiazdami"

Maffashion w rozmowie z naszą reporterką zdradziła, że po ogłoszeniu wyników "Tańca z gwiazdami" mogła liczyć na wiele ciepłych słów.

Po ogłoszeniu werdyktu, dużo osób podeszło do nas i powiedziało, że płakali, mieli ciarki i masę innych emocji. To jest najistotniejsze i najważniejsze, bo taniec wychodzi z emocji i jeśli można tym tańcem te emocje dodatkowo wydobyć u innych ludzi, to jest niesamowite i bardzo się cieszę - opowiadała.

Michał Danilczuk otwarcie przyznał, że jego zdaniem Iwona Pavlović mogła łaskawiej ocenić ich występy.

Maffashion i Michał Danilczuk czują się pokrzywdzeni notami w finale "Tańca z gwiazdami"?

Czy Maff i jej taneczny partner mają odczucie, że zostali ocenieni przez jury nieadekwatnie do tańca, który zaprezentowali ?

Uważam, że pani Iwona mogłaby dawać większe noty. Uwielbiam panią Iwonę, ale dzisiaj ta 8 mogłaby być mocniejsza i to by zadecydowało o czymś, bo jednak te noty jurorów były dzisiaj brane pod uwagę i były liczone razem z punktacją więc to tyle. To jest kwestia, co się komu podoba, jednemu podoba się ten ruch, drugiemu tamten i to jest trudno wydobyć i nie możemy dyskutować na ten temat - ocenił.

Maffashin zgodziła się z Michałem.

Podpisuję się pod tymi słowami i jesteśmy podobnego zdania. Ja się cieszę, że 40 dostaliśmy za ten taniec.
Maffashion i Michał Danilczuk w "Tańcu z gwiazdami"
Maffashion i Michał Danilczuk w "Tańcu z gwiazdami"© KAPIF | KAPIF.pl
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także