Malwina Wędzikowska zniknie z TVN? Prowadząca "The Traitors" ma inne priorytety!

Malwina Wędzikowska zniknie z TVN? Prowadząca "The Traitors" ma inne priorytety!

Malwina Wędzikowska zniknie z TVN?
Malwina Wędzikowska zniknie z TVN?
Źródło zdjęć: © KAPiF

Malwina Wędzikowska przyznała, że założenie rodziny jest dla niej teraz najważniejsze. Prowadząca "The Traitors. Zdrajcy" zniknie wkrótce z TVN?

Malwina Wędzikowska jest stylistką, a od niedawna także gospodynią programu "The Traitors. Zdrajcy". 43-latka ma na swoim koncie wiele spektakularnych współprac - tworzyła m.in. kreacje do "Tańca z gwiazdami", "The Voice of Poland", czy "Top Model". W jednym z ostatnich wywiadów zdradziła swoje plany na najbliższą przyszłość.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Malwina Wędzikowska ma za sobą huczne związki?

Swego czasu o życiu uczuciowym Wędzikowskiej media rozpisywały się dość często. Wszystko za sprawą rozstania z Rinke Rooyensem, który kiedyś był mężem Kayah, a obecnie jest w związku małżeńskim z Joanną Przetakiewicz. To nie koniec. Plotkowano także o jej romansie z Wojewódzkim, z czego nawet oboje śmiali się w ostatnim programie Kuby. Teraz Malwina jest z młodszym o 9 lat partnerem, który jest skejtem i uczy jazdy na deskorolce. 

Malwina Wędzikowska odejdzie z TVN? Chce założyć rodzinę

43-letnia gwiazda wyznała, że marzy jej się założenie rodziny i to właśnie ta sprawa stanowi dla niej najwyższy priorytet.

Robię wszystko to co mogę, żeby wypromować ten program ("The Traitors. Zdrajcy" - przyp. red.). Narazie proszę Bartka, żeby zajmował się domem, kotami... Ja bardzo poważnie myślę o powiększeniu rodziny. Już nie kotami, tylko ludźmi. Muszę mieć na to czas po prostu i przestrzeń na porozmawianie z partnerem kiedy to zrobimy i jak (śmiech). To jest chyba mój priorytet teraz - żeby zbudować dom" - zdradziła w programie "Co Słychać".

Malwina Wędzikowska
Malwina Wędzikowska© Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także