"Mam talent!". Występ 7-latki podzielił widzów. W sieci powtarza się jeden zarzut

Występ Margeryty Reznik w półfinale "Mam talent!" mocno podzielił internautów, którzy na bieżąco komentują popisy uczestników. 7-latka zachwyciła część widzów swoim pokazem samby, ale niektórzy uznali, że dziewczynka jest zdecydowanie za młoda na udział w tego typu programie.

Margeryta ReznikMargeryta Reznik wystąpiła w półfinale "Mam talent!"
Źródło zdjęć: © TVN
Sergiusz Królak

W sobotni wieczór odbył się czwarty półfinał 17. edycji "Mam talent!", w którym o awans do finału zawalczyli: Zaza Team, Young Generation, Munashe, Michał Murawski, Maria Rozbicka, Maksymilian Rąpel, chór Luna Plena i Margaryta Reznik. Występ ostatniej z półfinalistek wzbudził największe zainteresowanie na Facebooku i w krótkim czasie został odtworzony już ponad 50 tys. razy. W komentarzach nie brakowało pochwał skierowanych do młodej tancerki, ale niektórzy byli krytyczni wobec jej występu.

Agustin Egurrola nie ma kontaktu z Kingą Rusin. "Nasze drogi się rozeszły"

Występ 7-latki w "Mam talent!" podzielił widzów TVN

Margaryta Reznik w półfinale "Mam talent!" zaprezentowała się w sambie, którą szczególnie przychylnie ocenił Agustin Egurrola. "To była manifestacja talentu. Jestem pod wrażeniem!" – powiedział tancerz i choreograf. Widzowie też podzielili się swoim zdaniem na temat pokazu 7-letniej tancerki.

"To było przepiękne. Widać, że naprawdę rozkręciła się w tym tańcu i właśnie o to chodziło", "Super, bardzo mi się podobało!", "W takim wieku tak tańczyć to jest prawdziwy talent. Gratulacje!", "Cudowna była" – pochwalili widzowie "Mam talent!".

Większość komentujących jednak zwróciła uwagę, że Margaryta Reznik jest zdecydowanie za młoda na występowanie w telewizji i poddawanie się publicznej ocenie. Niektórzy mieli też uwagi do choreografii samby, którą zaprezentowała 7-latka w półfinale "Mam talent!".

"Zdolna dziewczynka, ale zdecydowanie jeszcze za młoda", "Ładny występ, ale i tak współczuję temu dziecku. Po pierwsze: to nic innego jak zaspokajanie chorych ambicji rodziców. Po drugie: w »Mam talent!« powinny być jednak jakieś ograniczenia wiekowe. Każde dziecko ma swoją psychikę i każde odpiera niepowodzenia inaczej, a to później odbija się na jego psychice", "Nie podważam jej umiejętności, ale za wcześnie na ten program", "Ma ogromny talent, ale patrzyło się na to niekomfortowo. Uważam, że pokazanie dziecka w takim układzie tanecznym to nie była mądra decyzja" – czytamy.

Margaryta Reznik znalazła się w pierwszej trójce głosowania widzów, a jurorzy w dogrywce zdecydowali, że weszła do finału 17. edycji "Mam talent!", pokonując grupę Luna Plena. O tym, czy zwyciężyli, dowiemy się w kolejnym odcinku programu, który odbędzie się 9 maja 2026 roku.

Margeryta Reznik w "Mam talent!"
Margeryta Reznik w "Mam talent!" © TVN
Wybrane dla Ciebie
ZACZEKAJ! ZOBACZ, CO TERAZ JEST NA TOPIE