Martyna Wojciechowska o alkoholu na komunii. Czy powinien pojawiać się na stole?

Martyna Wojciechowska o alkoholu na komunii. Czy powinien pojawiać się na stole?

19.04.2024 14:31

Martyna Wojciechowska od lat sama wychowuje córkę. Tym samym często zabiera głos w sprawach związanych z dziećmi, bowiem ma w tym temacie naprawdę duże doświadczenie. A co sądzi o alkoholu na imprezach, w których biorą udział najmłodsi?

Martyna Wojciechowska od wielu lat angażuje się w kampanie społeczne czy akcje charytatywne, które mają za zadanie uświadamiać Polaków w wielu kwestiach, czy to dotyczących dzieci, środowiska, czy zwierząt. Prywatnie jest również mamą szesnastoletniej Marysi, którą od blisko dekady wychowuje sama. W rozmowie z naszą dziennikarką, Karoliną Motylewską opowiedziała, co sądzi na temat wychowania dzieci, jak i alkoholu na komunii.

Martyna Wojciechowska o alkoholu na komunii. Stawia sprawę jasno

Wojciechowska w wielu wywiadach wspominała o tym, aby świadomie wychowywać swoje dzieci. Obecnie czeka na nie mnóstwo pułapek i to rodzice powinni kontrolować, ale też wspierać swoje pociechy. Podróżniczka podzieliła się również swoją opinią na temat alkoholu na imprezach dla dzieci. Co sądzi o podawaniu go na komunii?

Uważam, że imprezy, na których są dzieci czy są dla dzieci - a komunia to przecież jest ich święto, ich dzień i ich wydarzenie - to absolutnie nie powinno być tam alkoholu - zaznacza Wojciechowska.

Martyna Wojciechowska o wychowaniu dzieci. Stawia sprawę jasno

Według podróżniczki najważniejsze podczas wychowywania dzieci jest zachowanie rodziców. W końcu to właśnie z nich czerpią oni wzorce i w przyszłości powielają schematy, których nauczyli się w młodości. Dlatego też Wojciechowska uważa, że jednym z głównych czynników dobrego wychowania, jest odpowiednia postawa dorosłych.

Jeśli chcemy myśleć o nowym pokoleniu, które wybiera bardziej zdrowe nawyki, to ten przykład powinien iść z góry. Wychowujemy dzieci nie przez to, co im mówimy, ale to, jak się zachowujemy - dodała podróżniczka.
Martyna Wojciechowska wypowiedziała się o alkoholu na komunii
Martyna Wojciechowska wypowiedziała się o alkoholu na komunii© fot. Instagram
Źródło artykułu:JastrzabPost.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także