"Milionerzy". To pytanie pogrążyło uczestnika. Telewidzowie byli wściekli

"Milionerzy"
"Milionerzy"
Źródło zdjęć: © AKPA, Instagram

01.09.2023 18:00, aktual.: 05.09.2023 11:58

"Milionerzy". To pytanie wywołało u widzów skrajne emocje. Wielu z nich uważa, że nie powinno pojawić się na tak wczesnym etapie, a wprowadzono je po to, by wyeliminować uczestnika.

Program Milionerzy TVN jest oparty na formacie Who Wants to Be a Millionaire? ze Zjednoczonego Królestwa. Prowadzącym teleturniej jest Hubert Urbański. W każdym odcinku uczestnicy mają szansę wygrać milion złotych. Do tej pory udało się to pięciu osobom – w 2010, 2018, 2019, 2021 oraz w 2022 roku.

Potężne pieniądze – jak to zwykle bywa – wiążą się też z potężnymi emocjami wśród widzów. Te były szczególnie rozdmuchane po jednym z odcinków z 2022 roku.

Milionerzy. Znasz odpowiedź na to pytanie?

We wspomnianym epizodzie swoich sił w walce o milion złotych spróbował spróbował Rafał Lędzion. Mężczyzna świetnie sobie radził i prawidłowo odpowiedział na dwa pierwsze pytania. Problem pojawił się jednak już przy trzecim pytaniu. Brzmiało ono:

Wyspy Kanaryjskie, Zielonego Przylądka, Selvagens, Azory i Madera tworzą...

Rafał miał do wyboru trzy odpowiedzi: A. Bazylianezję B. Salaminezję C. Makaronezję D. Pizzanezję. Wskazał wariant "B", lecz prawidłowy był "C". Tym samym program opuścił z wygraną w wysokości jedynie 1000 złotych. To nie spodobało się telewidzom, którzy uznali, że pytanie było zbyt trudne na tak wczesny etap gry.

Pytanie nieadekwatne do kwoty, równie dobrze mogło by to być pytanie za pół miliona; Co za bzdurne pytanie, celowo na wyeliminowanie uczestnika, bo takich rzeczy nie wie normalny człowiek; Jak na pytanie za tą kwotę to za trudne; Pytanie za trudne na start; Okropnie głupie pytanie i to za 2 biedne patyki – tak brzmiały ich komentarze.
Milionerzy
Milionerzy© Facebook
Milionerzy
Milionerzy© Facebook
Milionerzy
Milionerzy© Facebook
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także