Monika z "Rolnicy. Podlasie" zdradziła swoje wykształcenie. Pomaga jej w pracy na roli?

Monika z "Rolnicy. Podlasie" zdradziła swoje wykształcenie. Pomaga jej w pracy na roli?

Monika z "Rolników. Podlasie" zdradziła swoje wykształcenie
Monika z "Rolników. Podlasie" zdradziła swoje wykształcenie
Źródło zdjęć: © YouTube
20.02.2024 13:38

Monika i Tomek Cieślik to jedna z par biorących udział w programie "Rolnicy. Podlasie". Od samego początku zyskali sympatię telewidzów, którzy chętnie oglądają pracę małżeństwa na roli. W jednym z ostatnich odcinków Monika wyjawiła jakie ma wykształcenie. Będziecie zaskoczeni!

"Rolnicy. Podlasie" to jeden z popularniejszych programów rozrywkowych. Uczestnicy pokazują w nim, jak wygląda życie na roli i czym konkretnie muszą zajmować się rolnicy. Na telewidzów czekają również historie z życia bohaterów oraz piękne krajobrazy Podlasia. Jedną z par tworzą Monika i Tomasz Cieślik, którzy na co dzień zajmują się bydłem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Wykształcenie Moniki Cieślik z programu "Rolnicy. Podlasie" robi wrażenie

Praca na roli wiąże się z mnóstwem obowiązków. Żeby mieć jednak pojęcie na temat najważniejszych spraw, potrzebna jest duża wiedza. W niedawnym odcinku o swoim wykształceniu opowiedziała Monika Cieślik, która jest zootechnikiem.

- Skończyłam produkcję i marketing pasz przemysłowych. Jakieś wykształcenie rolnicze mam, więc orientuję się w temacie - wyjawiła rolniczka.

"Rolnicy. Podlasie". Monika i Tomek powiększają działalność

Ostatnio w programie "Rolnicy. Podlasie", Monika i Tomek z Pokaniewa zdradzili, że poza hodowlą bydła i produkcją mleka zajmą się również tworzeniem kolejnych produktów mlecznych. Chodzi o twarogi, masło i śmietanę. Wszystko za sprawą remontu serowarni, w której teraz będą mogli produkować jeszcze więcej ekologicznej żywności.

Kochasz programy rozrywkowe i polskie seriale? To tak jak my! Jeśli chcesz wiedzieć więcej, dołącz do naszej grupy na Facebooku!

Monika i Tomek Cieślik z "Rolnicy. Podlasie"
Monika i Tomek Cieślik z "Rolnicy. Podlasie"© Facebook
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także