Nieoczekiwana zamiana miejsc w "DDTVN". Widzowie zachwyceni zastępcą Skórzyńskiego

Krzysztof Skórzyński opuścił studio. Zastąpił go inny dziennikarz
Krzysztof Skórzyński opuścił studio. Zastąpił go inny dziennikarz
Źródło zdjęć: © AKPA

01.05.2024 11:36

Programy śniadaniowe, które są emitowane "na żywo", rządzą się swoimi prawami. W środowym wydaniu "Dzień Dobry TVN" doszło do nieoczekiwanej sytuacji. Krzysztof Skórzyński opuścił studio.

Program "Dzień Dobry TVN" zadebiutował na ekranach telewizorów w 2005 roku. Przez lata przewinęła się przez niego pokaźna grupa znanych dziennikarzy. Obecnie prowadzi go kilka duetów. Są to: Dorota Wellman i Marcin Prokop, Anna Senkara i Sandra Hajduk-Popińska, Paulina Krupińska i Damian Michałowski oraz Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński. Ten ostatni duet działa razem od kilku miesięcy. Wcześniej Ewa występowała z Agnieszką Woźniak-Starak, a Krzysztof z Małgorzatą Rozenek.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Krzysztof Skórzyński nagle wyszedł z "Dzień Dobry TVN"

W środę, 1 maja, widzowie "DDTVN" byli świadkami niecodziennej sytuacji. Skórzyński nagle opuścił studio telewizyjne, mówiąc: "Zostawiam Ewę w najlepszych możliwych rękach". Tym samym zastąpił go Mateusz Hładki. Dlaczego tak się stało? Na szczęście jego wyjście nie było związane z jakąś formą niedyspozycji. Dziennikarz pojechał do reszty załogi śniadaniówki, która nadawała w plenerze, wprost z Pragi.

Jak widzowie oceniają duet Drzyzga i Hładki?

Choć początkowo widzowie marudzili na zmiany w "DDTVN", to już przyzwyczaili się do nowych par. Nie trudno odnieść wrażenie, że Skórzyński i Drzyzga to jedni z ich ulubieńców. W social mediach aż roi się od pozytywnych komentarzy na ich temat! Niemniej jednak również duet Ewy i Mateusza został doceniony. "Ewa i Mateusz to cudny duet" czy "Bardzo dobra para prowadzących" – to tylko niektóre opinie widzów. Podobnych wypowiedzi pojawiło się w sieci znacznie więcej.

Krzysztof Skórzyński opuścił studio. Zastąpił go Mateusz Hładki
Krzysztof Skórzyński opuścił studio. Zastąpił go Mateusz Hładki© AKPA | AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także