Pilne oświadczenie Katarzyny Dowbor. Przemówiła ws. swojej przyszłości

Pilne oświadczenie Katarzyny Dowbor. Przemówiła ws. swojej przyszłości

Katarzyna Dowbor przemówiła do fanów
Katarzyna Dowbor przemówiła do fanów
Źródło zdjęć: © Instagram
01.05.2024 10:29

Katarzyna Dowbor nagrała krótkie oświadczenie w formie wideo, w którym zdementowała plotki na swój temat. Przypomnijmy, że w mediach pojawiły się spekulacje nt. jej dalszego udziału w "Pytaniu na Śniadanie".

Gdy Prawo i Sprawiedliwość utraciło władzę w Polsce, w TVP rozpoczęły się spore roszady personalne, obejmujące również programy rozrywkowe, w tym "Pytanie na śniadanie". Z pracą w magazynie pożegnali się dotychczasowi prowadzący. Byli to m.in. Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski, Ida Nowakowska czy Tomasz Kammel.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Plotki o odejściu Katarzyny Dowbor z "PnŚ"

Portal ShowNews, powołując się na swojego informatora z Woronicza, przekazał, że podobno jedna z nowych prowadzących "PnŚ", Katarzyna Dowbor, poważnie myśli o tym, żeby zrezygnować z tej posady. Wszystko przez problemy ze wstawaniem.

TVP szuka dla Kasi nowego programu. Zwyczajnie męczy ją poranne wstawanie. Okazało się, że prowadzenie porannego formatu nie jest tak proste, jak mogłoby się wydawać. Nawet jeśli ktoś – jak na przykład Kasia –  ma w tym zakresie bogate doświadczenie – przekazało źródło.

Katarzyna Dowbor wydała pilne oświadczenie

We wtorek, 30 kwietnia, Dowbor wydała pilne oświadczenie w formie wideo, stanowczo demontując plotki pojawiające się w przestrzeni publicznej.

Z nikim się nie rozstaje, nigdzie się nie wybieram. Zapraszam was bardzo serdecznie w swoim imieniu, ale także w imieniu Filipa Antonowicza, na kolejne wydanie "Pytania na śniadanie", już 2 maja, o godzinie 7.30. Ja uwielbiam tak wcześnie wstawać. Cieszę się, że mogę być z wami i bardzo serdecznie wszystkich zapraszam – przemówiła do publiki.
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także