Ida Nowakowska jest rozrywana po odejściu z "PnŚ". Mówi o konkretnych propozycjach

Ida Nowakowska jest rozrywana po odejściu z "PnŚ". Mówi o konkretnych propozycjach

30.04.2024 20:18

Ida Nowakowska jakiś czas temu pożegnała się z pracą w formacie "Pytanie na śniadanie". Jak się okazuje, nie narzeka na brak nowych ofert. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post powiedziała nieco więcej na ten temat.

Po tym, gdy władze w Polsce się zmieniły, rozpoczęto duże zmiany w Telewizji Polskiej. Z programem "Pytanie na śniadanie" pożegnali się wszyscy dotychczasowi prowadzący, w tym Ida Nowakowska, co początkowo oburzyło wielu wiernych widzów śniadaniówki. Reporterka Jastrząb Post Karolina Motylewska porozmawiała z byłą gwiazdą porannego magazynu i zapytała ją o plany zawodowe na przyszłość.

Ida Nowakowska nie narzeka na brak propozycji

Nasza rozmówczyni nie może powiedzieć, że pracodawcy nie są nią zainteresowani. Jak się okazuje, na ten moment ma już dość sporo konkretnych propozycji.

Są różne, bardzo ciekawe. Łączące taniec, śpiew i aktorstwo. W tych dziedzinach jestem wykształcona i pracuje profesjonalnie od 8. roku życia. Każdy projekt, który robiłam, był inny. Przyjmowałam takie propozycje, które były ciekawe dla mnie, ciekawe dla mojego rozwoju i też ciekawe dla osób, które mnie obserwują (...). Już dostałam bardzo dużo fajnych propozycji, więc będę bacznie każdą rozpatrywać.

Czy Ida Nowakowska chciałaby być jurorką w "TzG"?

Ida rozpoczynała swoją karierę jako profesjonalna tancerka. Czy byłaby zainteresowana tym, żeby poprowadzić show Polsatu, "Taniec z gwiazdami"?

Gdziekolwiek jest w nazwie taniec, to ja z wielką przyjemnością pójdę, bo to jest mój świat. Świat, który dokładnie znam. I to są programy, które cenię. Natomiast nie tylko tańcem Ida Nowakowska żyje. Ma też inne rzeczy, które robi w życiu. Ja mam kilka tematów, które są dla mnie ważne i w których się doskonale. To jest taniec, śpiew, aktorstwo. I to jest historia, to są dzieci, tematy społeczne, pomaganie innym.

Jak myślicie, gdzie zobaczymy Idę?

Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także