Polsat zabrania pytać o Kaźmierską na planie "Tańca z gwiazdami". Rzecznik się tłumaczy

Polsat zabrania pytać o Kaźmierską na planie "Tańca z gwiazdami". Rzecznik się tłumaczy

Polsat zakazał pytać o Kaźmierską podczas "Tańca z Gwiazdami"
Polsat zakazał pytać o Kaźmierską podczas "Tańca z Gwiazdami"
Źródło zdjęć: © AKPA
30.04.2024 09:40

Półfinał "Tańca z gwiazdami" był pierwszym odcinkiem tej produkcji po ujawnieniu akt sprawy Dagmary Kaźmierskiej. Stacja nie zabrała w jej sprawie głosu i przy okazji zabroniła dziennikarzom pytać o celebrytkę w wywiadach z uczestnikami show. "To nie jest program o niej" - zaznacza rzecznik Polsatu.

Kilka dni temu redakcja Goniec.pl dotarła do przeszłości Dagmary Kaźmierskiej, a konkretnie do akt, w których zeznawały jej podwładne. Mowa tam o porwaniach, przetrzymywaniu, gw**tach czy biciu, a wszystko na zlecenie Kaźmierskiej. Po wyjściu na jaw tych przerażających faktów Polsat odciął się od "królowej życia", zdejmując z emisji programy z jej udziałem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Polsat zabronił pytać o Kaźmierską podczas "Tańca z gwiazdami". Dziennikarze byli pilnowani

Podczas ostatniego, półfinałowego odcinka "Tańca z gwiazdami" czuć było nerwową atmosferę. Ta nie dotyczyła jednak tylko samych uczestników, którzy walczyli o wielki finał, ale obejmowała również sprawę Dagmary Kaźmierskiej. Produkcja mogła się bowiem spodziewać, że dziennikarze tłumnie ruszą z pytaniami o celebrytkę. Jak dowiedzieli się reporterzy na krótko przed rozpoczęciem programu, stacja zakazała pytać o byłą uczestniczkę.

To jest rodzaj szantażu i aż trudno mi uwierzyć w taką metodę. No, to jest szantaż. Masz zrobić to, żeby otrzymać coś innego. Niedobre, nieładne zachowanie. Pewnie skuteczne - tak sytuację skomentował dla naszej redakcji medioznawca, Wiesław Godzic.

Rzecznik Polsatu tłumaczy, dlaczego zakazano pytań o Kaźmierską

Informacje na temat odgórnego zakazu pytań o Dagmarę Kaźmierską odbiły się szerokim echem. Sprawę skomentował niedawno rzecznik Polsatu, Tomasz Matwiejczuk, który odpowiedział na pytanie zadane przez Wirtualnemedia.pl. Jak tłumaczy wprowadzone ograniczenia?

Jeśli dziennikarze chcą pisać o Dagmarze Kaźmierskiej to mogą to robić i nikt im tego nie zabrania. Ale "Taniec z Gwiazdami" to nie jest program o niej. My nie mamy już na naszych antenach programów o Dagmarze Kaźmierskiej - skitował rzecznik.

Kochasz programy rozrywkowe i polskie seriale? To tak jak my! Jeśli chcesz wiedzieć więcej, dołącz do naszej grupy na Facebooku!

Grupa dla fanów seriali i programów TV
Grupa dla fanów seriali i programów TV© AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także