Powiedziała "tak"! Hania Balcerzak z "Hotelu Paradise" zaręczona. Fani nie dowierzają własnym oczom: "To Grześ"

Hanna Balcerzak
Hanna Balcerzak
Źródło zdjęć: © fot. Instagram

25.01.2024 17:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Hanna Balcerzak, jedna z najbardziej temperamentnych uczestniczek "Hotelu Paradise" zaręczyła się! Jej fani nie mogli uwierzyć własnym oczom. Fotka z narzeczonym wzbudziła kontrowersje. Kim jest narzeczony Hani? Czy to Grzesiek, znany z programu?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Widzowie nie przepadali za Hanią z "Hotelu Paradise"

Gdy emitowano "Hotel Paradise", Hania nie była ulubioną uczestniczką telewidzów. Wszystko za sprawą wybuchowego charakteru, który prezentowała na ekranie. Wśród komentarzy fanów tego formatu dominowało przekonanie, że młoda kobieta wymusza wszystko swoim krzykiem.

Hanka się wydziera, a u mnie ekran drży. Launo i Eliza to taka mieszanka Hanki. Ta dziewucha jest jak oderwana od pługa. Nie da się jej oglądać.
Jak dziecko, a nawet gorzej, bo dziecko bardziej kumate. Nie umie normalnie rozmawiać tylko wszystko wrzaskiem. Tragedia!
Także ten tego, doceniajcie swoje kobiety, bo mogliście trafić na Hankę...
Myślałam, że nie może być nikt bardziej irytujący niż Eliza, a tu proszę... Hania bije ją na głowę - czytamy w komentarzach.

Zaręczyny Hani Balcerzak z "Hotelu Paradise". Komu powiedziała "tak"?

Hania zebrała jednak dość liczne grono fanów, które obserwuje ją w mediach społecznościowych. Kobieta właśnie pochwaliła się, że jej związek wszedł w nowy etap. Podczas pobytu na Dominikanie, Hania powiedziała "tak" swojemu partnerowi. Pokazała też zdjęcie, na którym całuje ukochanego i prezentuje dłoń z pierścionkiem zaręczynowym.

Hania Balcerzak przeczytała wiele gratulacji pod swoim postem. Jedno jednak bardzo zdziwiło internautów. Na zaręczynowej fotce jej narzeczony wielu osobom do złudzenia przypomina... Grzegorza, który również brał udział w programie "Hotel Paradise".

  • Na początku myślałem, że to Grześ.
  • Wow. Mega podobieństwo do Grzesia.
  • Kto jeszcze myślał, że to Grzesiek? - padają pytania.

Śledzicie losy Hani?

Hania Balcerzak z narzeczonym
Hania Balcerzak z narzeczonym© fot. Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także