Rafał Patyra kiedyś zdradzał żonę. Dziś poszedł w katolickim marszu

Rafał Patyra, kiedyś zdradzał żonę, a teraz bierze udział w katolickim marszu
Rafał Patyra, kiedyś zdradzał żonę, a teraz bierze udział w katolickim marszu
Źródło zdjęć: © KAPif | KAPif

14.04.2024 20:10

Wyznanie Rafała Patyry o romansie mogło zakończyć jego małżeństwo. Wiele osób było zaskoczonych, gdy prezenter przyznał się do zdrady żony i narodzin dziecka poza związkiem. Pomimo kryzysu, żona postanowiła pozostać u jego boku. Dzisiaj prezenter pojawił się na Narodowym Marszu Życia.

Rafał Patyra, znany prezenter telewizyjny, który w przeszłości prowadził religijny program "Rodzinny ekspres" w TVP, stał się w ostatnim czasie jedną z bardziej kontrowersyjnych postaci polskiego życia publicznego. Były gwiazdor Telewizji Publicznej, a obecnie dziennikarz TV Republika, otwarcie opowiada o swojej drodze do wiary i nawróceniu, jednocześnie nie kryjąc błędów z przeszłości. Szczególnie głośno zrobiło się o jego romansie z inną kobietą, który omal nie zniszczył jego małżeństwa.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Rafał Patyra: od skandalu do katolickiego marszu

Przypomnijmy, że kilka lat temu Patyra ujawnił publicznie, że romans, którego się dopuścił, omal nie zniszczył jego małżeństwa. Zdrada żony i narodziny dziecka z inną kobietą zachwiały fundamentami jego rodziny. Mimo to żona Patyry wybaczyła mu i postanowiła dać mu drugą szansę.

Sam Patyra przyznaje, że w jego nawróceniu i odnalezieniu drogi powrotnej do żony i wartości religijnych ogromną rolę odegrała wiara w Boga. W wywiadach podkreśla, że to ona dała mu siłę do zmierzenia się z konsekwencjami swoich czynów i uratowała jego rodzinę.

Narodowy Marsz Życia przyciągnął dziennikarzy TV Republika

Narodowy Marsz Życia, który odbył się 14 kwietnia, zgromadził wielu zwolenników obrony życia poczętego. Wydarzenie to było reakcją na dyskusję w Sejmie na temat zmian w prawie aborcyjnym. Wśród uczestników marszu znaleźli się zarówno politycy, jak i dziennikarze, w tym Rafał Patyra, który niedawno przeszedł z TVP do TV Republika. Prezenter na Instagramie pochwalił się zdjęciem.

Rafał Patyra i jego koledzy na Narodowym Marszu Życia
Rafał Patyra i jego koledzy na Narodowym Marszu Życia© Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także