Raper występował TVP Info za darmo? Poseł zapowiedział działania

Wujek Samo Zło i Patryk Jaki
Wujek Samo Zło i Patryk Jaki
Źródło zdjęć: © Instagram

29.12.2023 12:42, aktual.: 12.01.2024 10:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Raper Wujek Samo Zło występował w TVP Info za darmo? Znany polityk, po apelu innego muzyka, zasugerował, że to sprawdzi.

Raper Wujek Samo Zło, czyli Maciej Gnatowski, był jednym z komentatorów polityki w programie TVP Info "Jedziemy!". Artysta niespecjalnie ukrywał, że światopoglądowo blisko mu do prawicy. Niegdyś wrzucił na Instagram zdjęcie u boku Patryka Jakiego z Suwerennej Polski, podpisując je: "Ja i przyszły prezydent mojego miasta".

Z relacji innego artysty, rapera Tedego (właśc. Jacek Graniecki), wynika, że Wujek Samo Zło przekonywał, jakoby miał występować w TVP za darmo. Tede nie dał mu wiary.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Wujek Samo Zło za darmo udzielał się w TVP?

Graniecki nagrał relację, w której zasugerował, że ktoś powinien sprawdzić, czy Wujek Samo Zło mówił prawdę. W zarejestrowanym przez siebie filmie powiedział:

Jednym z komentatorów u Michała Rachonia, w czwartki, był Wujek Samo Zło, z którym nie odzywam się od – powiedzmy – trzech lat. A wiecie, dlaczego się nie odzywam? Ponieważ Wujek Samo Zło, zapytany przeze mnie publicznie, powiedział, że on to robi z pobudek "z czystego serca" i on to robi za darmo. Po tych latach chciałbym zapytać. Czy jest jakaś szansa sprawdzić, czy Maciej Gnatowski aka Wujek Samo Zło brał pieniądze z TVP. Rzucam takie pytanie w przestrzeń. Może jakiś młody poseł się tym zainteresuje i to sprawdzi. (...) Czy na siódmą rano zapie*** za darmo?

Jeden z internautów przekopiował wideo na Twittera/X, gdzie oznaczył posła Dariusza Jońskiego z Koalicji Obywatelskiej, zapytując, czy w uzupełnieniu kontroli w Telewizji Polskiej można sprawdzić wątek dotyczący Gnatowskiego.

Nawet trzeba! – odpisał, sugerując, że podejmie wyzwanie.
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także