Roksana Węgiel trafiła pod KROPLÓWKĘ! Co się stało? "Nie chciałam zawieść Michała i swoich fanów"

Roksana Węgiel trafiła pod KROPLÓWKĘ! Co się stało? "Nie chciałam zawieść Michała i swoich fanów"

11.03.2024 13:51, aktualizacja: 11.03.2024 15:56

Roksana Węgiel to jedna z faworytek tegorocznej edycji "Tańca z Gwiazdami". Wokalistka, chcąc jak najlepiej wypaść, ciężko trenuje, co ostatnio odbiło się na jej zdrowiu. Czy to coś poważnego?

Nie od dziś wiadomo, że Roxie potrafi tańczyć. Udowodniła to między innymi w programie TVP "Dance, Dance, Dance". Nic więc dziwnego, że w "Tańcu z Gwiazdami" również zbiera same pozytywne opinie. Jej ostatni występ przypadł do gustów jurorom, którzy ocenili jej quickstepa na 35 punktów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Podczas dotychczasowych dwóch odcinków "Tańca z Gwiazdami" na widowni gościło wielu fanów Roksany Węgiel. Od razu w oczy rzucały się między innymi banery dodające otuchy wokalistce, a w trakcie jej występów można było słyszeć gromkie brawa i owacje. Nie umknęło to oczywiście uwadze Roxie, która chciała podziękować fanom za wsparcie.

To jest przemiłe, jesteśmy bardzo wdzięczni za takie wsparcie. Co odcinek moi fani są tutaj na widowni i robią nam motywacyjne banery, co nam bardzo dobrze robi przed występem, gdy widzimy taką grupę wsparcia. Bardzo dziękujemy także za owacje - to nas od razu uskrzydla - zaznaczyła Roxie w rozmowie z naszą reporterką.

A co o swojej podopiecznej sądzi taneczny partner, Michał Kassin? Jak sam zaznacza, nie może narzekać, bowiem Roxie jest niezwykle pracowita i z pełnym profesjonalizmem podchodzi do "Tańca z Gwiazdami".

Jest bardzo pracowita i zdeterminowana. Nawet jak jest trudniejszy element to nigdy nie odpuszcza. Trenujemy wtedy tak długo aż to wyjdzie, nie chce nic zmieniać, ułatwiać, co bardzo mi się podoba. Roksana jest również zabawna, świetnie się dogadujemy i mamy podobne poczucie humoru, dzięki czemu nasze treningi przebiegają w świetnej atmosferze - powiedział Michał. 

Problemy zdrowotne Roxie? Musiała przyjąć kroplówkę

Przed drugim odcinkiem tanecznego show sporo mówiło się o zdrowiu Roksany Węgiel. W ostatnich dniach gwiazda gorzej się czuła, przez co musieli odwołać kilka treningów. Media spekulowały, że jej występ w niedzielnym odcinku "Tańca z Gwiazdami" jest zagrożony. Sytuację udało się jednak opanować, a Roksanę na nogi postawiła specjalna kroplówka.

To była kroplówka witaminowa, wzmacniająca. Przeziębiłam się i byłam przemęczona po całym miesiącu nieustannych treningów plus przygotowywałam się do mojego koncertu, więc oprócz treningów do tańca miałam też treningi choreograficzne. Zdecydowanie doba przez ostatnie dwa tygodnie była totalnie za krótka. W końcu jak zeszła adrenalina to mnie rozłożyło i nie mogłam się zwlec z łóżka. Kroplówka witaminowa bardzo mi pomogła i na następny dzień wróciłam do formy. Poza tym nie chciałam zawieść Michała i swoich fanów, więc cieszę że wszystko się udało - podkreśliła wokalistka.

Kochasz programy rozrywkowe i polskie seriale? To tak jak my! Jeśli chcesz wiedzieć więcej, dołącz do naszej grupy na Facebooku!

Grupa dla fanów seriali i programów TV
Grupa dla fanów seriali i programów TV© AKPA
Roxie ciężko trenuje przed każdym występem w "Tańcu z Gwiazdami"
Roxie ciężko trenuje przed każdym występem w "Tańcu z Gwiazdami"© AKPA
Źródło artykułu:JastrzabPost.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także