Trzyma ją w "złotej klatce"? Roxie Węgiel skomentowała plotki o związku z Kevinem!

Trzyma ją w "złotej klatce"? Roxie Węgiel skomentowała plotki o związku z Kevinem!

Roxie Węgiel szczerze o relacji z Kevinem Mglejem
Roxie Węgiel szczerze o relacji z Kevinem Mglejem
Źródło zdjęć: © Instagram
11.03.2024 10:24, aktualizacja: 11.03.2024 10:42

Od kiedy Roxie pojawiła się w "Tańcu z Gwiazdami" sporo zaczęto mówić o jej życiowym partnerze, Kevinie Mgleju. Czy rzeczywiście trzyma ją w "złotej klatce"? "Kevin jest moim wsparciem" - stanowczo zaznacza artystka, która jasno opisała ich relacje w związku.

Roksana Węgiel ma za sobą drugi występ w "Tańcu z Gwiazdami". Bez wątpienia młoda wokalistka jest jedną z faworytek do zwycięstwa tej edycji tanecznego show Polsatu. Za quickstepa do muzyki z "Wielkiego Gatsbiego" otrzymała 35 punktów, a jurorzy o występie Węgiel i Kassina wypowiadali się w samych superlatywach. Po programie i awansie do trzeciego odcinka gwiazda opowiedziała o swoim partnerze, Kevinie Mgleju.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Roksana Węgiel o Kevinie. Czy faktycznie sporo jej zabrania?

Można odnieść wrażenie, że w ostatnich tygodniach zamiast o Roksanie Węgiel i jej występach w "Tańcu z Gwiazdami" mówi się o jej prywatnej relacji z Kevinem Mglejem. Powstało sporo teorii, według których muzyk miałby kontrolować młodą wokalistkę i decydować o większości kwestii. Stanowczo zaprzecza temu Węgiel, która zaznacza, że nie rozumie tych plotek, ale wie, że tak działa show-biznes.

Kevin bardzo nam kibicuje i jest moim wsparciem. Sama decyduję o tym co robię, każda decyzja jest przemyślana. Oczywiście - jak każdy, kto ma ukochaną osobę u boku nieraz się pytam o radę i to jest normalne, aczkolwiek finalna decyzja należy do mnie. To jest zdrowy układ, nikt nikomu nie sugeruje, nie namawia, nie podjudza. Nie rozumiem tych plotek, ale pewne rzeczy muszą się klikać i łatwo coś takiego wykreować - wyznała.

Roksana Węgiel i Kevin przejmują się plotkami? "Nie mamy na to wpływu"

Choć na temat ich związku powstało już mnóstwo plotek, to para wydaje się nie przejmować tym, co media czy fani o nich piszą. Cały czas robią swoje i po tym, co mówi Roksana Węgiel, można odnieść wrażenie, że między nią a Kevinem wszystko jest w jak najlepszym porządku. Jak odbierają powstałe na ich temat plotki?

Jakbyśmy się przejmowali, to bylibyśmy już dawno załamani więc uznajemy, że to co się dzieje niech się dzieje, no trudno. Nie mamy na to żadnego wpływu, a my jesteśmy dla siebie najlepsi, jacy możemy być.

Kochasz programy rozrywkowe i polskie seriale? To tak jak my! Jeśli chcesz wiedzieć więcej, dołącz do naszej grupy na Facebooku!

Grupa dla fanów seriali i programów TV
Grupa dla fanów seriali i programów TV© AKPA
Roksana Węgiel opowiedziała o związki i relacji z Kevinem
Roksana Węgiel opowiedziała o związki i relacji z Kevinem© AKPA
Źródło artykułu:JastrzabPost.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także