"Rolnik szuka żony". To ona była pierwszą uczestniczką w historii. Anna Michalska przeszła niezwykłą metamorfozę

"Rolnik szuka żony". To ona była pierwszą uczestniczką w historii. Anna Michalska przeszła niezwykłą metamorfozę

Anna Michalska
Anna Michalska
Źródło zdjęć: © fot. Instagram
21.12.2023 15:01, aktualizacja: 11.01.2024 22:26

Anna Michalska była pierwszą uczestniczką w show "Rolnik szuka żony". Kobieta przeszła niezwykłą przemianę. Niedawno otrzymała nawet nagrodę za swoją działalność. A co z miłością?

Anna Michalska nie znalazła miłości w programie. Choć mogliśmy oglądać nawet oświadczyny jej partnera, związek szybko się rozpadł. Jak dziś wygląda bohaterka "Rolnik szuka żony"?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Anna Michalska nie znalazła miłości w programie "Rolnik szuka żony"

Kobieta pojawiła się w drugiej edycji programu, a było to w 2015 roku. Jako pierwsza kobieta w show otrzymała rekordowo dużo listów. Wydawało się, że program pomógł jej spełnić marzenie o znalezieniu miłości. Anna wybrała wtedy Mariusza, a on nawet się oświadczył.

Niestety, związek nie potrwał długo. Sama Anna Michalska nie czuła, że to "to", a po zakończeniu "Rolnika...", para szybko się rozstała. Co się obecnie dzieje z Michalską? Jak wygląda?

Metamorfoza Anny Michalskiej

Trzeba przyznać, że czas działa tylko na korzyść uczestniczki programu. Choć od zakończenia zdjęć minęło osiem lat, Ania jest coraz piękniejsza! Obserwując jej profil, można zauważyć, że jest szczęśliwa w swoim gospodarstwie, w którym hoduje kozy i prowadzi łowisko ryb. Kobieta zdecydowanie wyszczuplała. Zdecydowanie smuklej wygląda jej twarz, dzięki czemu jej oczy wydają się jeszcze większe.

W życiu Anny Michalskiej nastąpiły zmiany nie tylko w wyglądzie. Kobieta odnosi sukcesy także na polu zawodowym. Niedawno wygrała plebiscyt, organizowany przez Fundację Piękne Przedsiębiorcze i pochwaliła się w sieci statuetką.

Wygląda na to, że w jej życiu mógł zagościć także jakiś mężczyzna. Ania pochwaliła się bowiem pięknym bukietem czerwonych róż, jeszcze w walentynki i napisała, że dzieje się magia.

Śledzicie, co u niej słychać?

  • Anna Michalska
  • Anna Michalska
  • Anna Michalska
  • Anna Michalska
[1/4] Anna MichalskaŹródło zdjęć: © Facebook
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także