Kto "sprzedał" finał "Rolnik szuka żony"? Waldemar rzucił oskarżeniem w gwiazdę programu

Waldemar z "Rolnik szuka żony"
Waldemar z "Rolnik szuka żony"
Źródło zdjęć: © Instagram

15.12.2023 21:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Waldemar Gilas twierdzi, że wie, kto na długo przed emisją finału 10. sezonu "Rolnik szuka żony" ujawniał w sieci sekrety programu. Co ciekawe, oskarżył o to innego dobrze znanego widzom rolnika.

Finał 10. edycji "Rolnik szuka żony" był wyjątkowo emocjonujący. Jednym z bohaterów, którzy wzbudzili najwięcej emocji, był Waldemar Gilas. Rolnik był krytykowany między innymi za utrzymywanie kontaktów z kobietą spoza programu, a jego związek z Ewą zakończył się wzajemnymi oskarżeniami. Waldek został nawet oskarżony o wybuchy agresji. Teraz postanowił zabrać głos w sprawie rzekomej gwiazdy "Rolnika", która przed emisją finału ujawniała w sieci sekrety show TVP.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Waldemar mówi o "sprzedawaniu" finału "Rolnik szuka żony". Oskarża innego gwiazdora programu

Fani "Rolnik szuka żony" na tworzonych w mediach społecznościowych grupach dyskutują o bohaterach i ich losach. Nierzadko pojawiają się na nich informacje dotyczące wydarzeń, których nie pokazano jeszcze na ekranie. Tak miało być z rozstaniem Waldemara i Ewy. Okazuje się, że zdaniem rolnika internauci dowiadywali się rewelacji z planu show za sprawą bohatera 1. edycji programu. Twierdzi, że Adam Kraśko "sprzedawał finał" w internecie.

Adam Kraśko wiedział o tym z pierwszej ręki, to jest od swojej znajomej Zofii Kryzy i zaczął sprzedawać finał na długo przed emisją w telewizji na wielu rolnikowych grupach i przy okazji zaczął mnie obrażać — napisał Waldemar na Instagramie w odpowiedzi na jedną z wiadomości od fanów.

Adam do tej pory nie odniósł się do oskarżeń o ujawnianie informacji związanych z programem i rzekomych nieprzyjemnych słów pod adresem Waldemara.

Waldemar oskarża Adama o "sprzedawanie" informacji z "Rolnik szuka żony". Sam został antybohaterem show

Wielu widzów nie przepada za Waldemarem i wierzy w wersję wydarzeń przedstawioną przez Ewę i jej bliskich.

To jakiś aktor! Na własne oczy widziałam, jak przyjechał do naszego domu z różami, 34 kupił, i naciskał na moją Ewę, żeby poszła z nim do finału, żeby razem to "zagrali". Ona powiedziała mu, że tego nie czuje i nie będzie kłamać. Wtedy ruszył z miejsca i dosłownie wypadł z naszego domu, zamiast "dzień dobry" albo "do widzenia" słyszeliśmy tylko "ku*wa, ku*wa". Wściekły ruszył autem i więcej go nie zobaczyliśmy — opowiadała mama kandydatki.

Po słowach dotyczących Adama szum wokół Waldemara z pewnością nie ucichnie.

  • Adam Kraśko z "Rolnik szuka żony"
  • Waldemar z "Rolnik szuka żony"
  • Adam Kraśko z "Rolnik szuka żony"
  • Waldemar z "Rolnik szuka żony"
[1/4] Adam Kraśko z "Rolnik szuka żony"Źródło zdjęć: © Instagram
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także