Roxie Węgiel zdobyła się na wzruszający gest. W "Tańcu z gwiazdami" dała radość dzieciom

Roxie Węgiel zdobyła się na wzruszający gest. W "Tańcu z gwiazdami" dała radość dzieciom

Roxie i Michał Kassin zrobili niespodziankę chorującym dzieciom
Roxie i Michał Kassin zrobili niespodziankę chorującym dzieciom
Źródło zdjęć: © AKPA
21.04.2024 21:34

Przed pierwszym tańcem Roksany Węgiel widzowie mogli dowiedzieć się o ostatniej wizycie piosenkarki i jej tanecznego partnera w szpitalu dziecięcym. Para spędziła radosne chwile z ciężko chorującymi dziećmi, którzy mogli porozmawiać ze swoją idolką. Na koniec wykonali wspólny taniec.

Ćwierćfinał "Tańca z gwiazdami" stał na bardzo wysokim poziomie. Uczestnicy mieli do zatańczenia dwa tańce, z czego jeden typowo konkursowy, a drugi z najbliższymi. Pary pokazały się z naprawdę bardzo dobrej strony, co potwierdzili swoimi notami jurorzy. Emocji nie brakowało również w nagraniach przed występami, z których dowiedzieliśmy się między innymi o wizycie Roksany Węgiel w szpitalu u chorujących dzieci.

Roksana Węgiel odwiedziła dzieci w szpitalu

Od samego początku 8. odcinek "Tańca z Gwiazdami" był wyjątkowy. Na starcie prowadzący połączyli się z Dagmarą Kaźmierską, która wirtualnie została pożegnana, natomiast na parkiecie pojawił się Marcin Hakiel. Następnie doszło do pierwszej występującej pary, czyli Roxie Węgiel i Michała Kassina. W nagraniu o ich przygotowaniach do odcinka widzowie dowiedzieli się, że piosenkarka wraz z tancerzem odwiedzili dzieci w szpitalu. Para wsparła chorujących najmłodszych, a następnie wykonała wspólny taniec z podopiecznymi jednej z placówek.

Roksana Węgiel zatańczyła z Kevinem Mglejem

Podczas 8. odcinka uczestnicy w swoich drugich tańcach wystąpili ze swoimi najbliższymi. Nic dziwnego, że Roksana Węgiel wybrała swojego partnera, Kevina Mgleja. Trio zaprezentowało się z wyśmienitej strony, zdobywając komplet 40 punktów, a ich wspólny występ stał na naprawdę wysokim poziomie.

Kochasz programy rozrywkowe i polskie seriale? To tak jak my! Jeśli chcesz wiedzieć więcej, dołącz do naszej grupy na Facebooku!

Grupa dla fanów seriali i programów TV
Grupa dla fanów seriali i programów TV© AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także