Stanisław i Małgorzata z "Sanatorium miłości" zostali parą? Mężczyzna zdradził szczegóły

Stanisław i Małgorzata z "Sanatorium miłości" zostali parą? Mężczyzna zdradził szczegóły

Małgorzata i Stanisław z "Sanatorium miłości" zostali parą?
Małgorzata i Stanisław z "Sanatorium miłości" zostali parą?
Źródło zdjęć: © Facebook, sanatoriummiłościtvp
15.05.2024 10:41

Tegoroczne "Sanatorium miłości" dobiegło końca. Królami turnusu zostali Stanisław i Maria, którzy od początku brylowali w programie. Ale czy znaleźli w nim miłość? Stanowisko w tej kwestii zabrał Stanisław, który przez większość czasu był blisko z Małgorzatą.

Bez wątpienia 6. edycja "Sanatorium miłości" przejdzie do historii. Po raz pierwszy widzowie mogli śledzić aż tak barwne, a przy tym pewne siebie i swojej wartości osoby. Od początku dużo działo się wokół Andrzeja, który stworzył istne miłosne trio z Małgorzatą i Teodozją. Nie brakowało jednak przetasowań, pięknych chwil i wielu emocji. Po raz pierwszy też w trakcie programu jedna z kuracjuszek postanowiła zrezygnować. Działo się wiele, ale czy po zakończeniu nagrań pojawiła się miłość? O swoim obecnym statusie związku opowiedział niedawno zwycięzca tej edycji, Stanisław.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Początki Stanisława i Małgorzaty w "Sanatorium miłości" nie były łatwe. Potem się zbliżyli

Od startu 6. edycji "Sanatorium miłości" Stanisław liczył na zbliżenie się do Marii Luizy. I choć para często spędzała ze sobą czas, to ostatecznie nic z tego nie wyszło, bowiem kuracjuszka zdecydowała się opuścić przedwcześnie program. Tym samym mężczyzna został sam i poszukiwał kolejnej uczestniczki, do której mógłby się zbliżyć. Padło na Małgorzatę, która również nie miała łatwych początków. Walczyła o względy Andrzeja, który nie mógł się zdecydować, czy to właśnie z Małgosią chciałby wejść w bliższą relację. Co ciekawe Stanisław i Małgorzata szybko złapali wspólny język. Spędzali razem czas, ale też wykonywali zadania. Mężczyzna był pod wrażeniem swojej wybranki podczas lekcji baletu, a następnie wybrali się na randkę na lodowisko. Wtedy kobieta zauważyła, że Stanisław jest nią naprawdę zainteresowany.

Tak był dzisiaj wpatrzony w moje oczy, że ja sama w szoku byłam. On tak patrzył i tak się uśmiechał szczerze. To da się wyczuć - powiedziała przed kamerami Małgorzata.

Stanisław o związku z Małgorzatą. Czy spotykają się po zakończeniu "Sanatorium miłości"?

Już po zakończeniu tej edycji "Sanatorium miłości", kiedy wszystko było jasne, a emocje opadły, Stanisław, czyli Król Turnusu postanowił wypowiedzieć się w kwestii swojego statusu związku. Wydawało się, że jest w stanie stworzyć związek z Małgorzatą, której przecież mężczyzna również przypadł do gustu. W rozmowie z serwisem Telemagazyn przyznał, że nie udało mu się zbudować relacji z kuracjuszką i na ten moment jest singlem.

Ani ona, ani ja, nie składaliśmy sobie żadnych deklaracji. Ja jestem w tych sprawach teraz bardzo ostrożny. Nie mogę iść od razu na hurra i tak dalej. Potrzebuję dystansu. Na tę chwilę jestem singlem - potwierdził informację Stanisław.

Kochasz programy rozrywkowe i polskie seriale? To tak jak my! Jeśli chcesz wiedzieć więcej, dołącz do naszej grupy na Facebooku!

Grupa dla fanów seriali i programów TV
Grupa dla fanów seriali i programów TV© AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także