Stanisław z "Sanatorium miłości" został ojcem mając 60 lat. Szybko rozstał się z partnerką. "To był cios"

Stanisław z "Sanatorium miłości" został ojcem mając 60 lat. Szybko rozstał się z partnerką. "To był cios"

Stanisław z "Sanatorium miłości" został ojcem w wieku 60. lat
Stanisław z "Sanatorium miłości" został ojcem w wieku 60. lat
Źródło zdjęć: © Instagram, TVP
26.04.2024 09:54

Tegoroczna edycja "Sanatorium miłości" budzi ogromne emocje. Co odcinek widzowie dowiadują się o nowych przygodach czy szczegółach z życia uczestników. Jedną z niespodziewanych wiadomości przekazał Stanisław. Mężczyzna zdradził, że w wieku 60 lat urodziła mu się córka.

"Sanatorium miłości 6" powoli zbliża się do finałowego odcinka. To nie przeszkadza jednak w odkrywaniu kolejnych tajemnic i roszad wśród uczestników, którzy do niedawna wydawali się być zakochani. Zaskoczyła między innymi Maria Luiza, która zdecydowała się opuścić program, natomiast w jej miejsce wskoczyła Maria z Łodzi. Teraz o swoim życiu prywatnym opowiedział Stanisław.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Stanisław w "Sanatorium miłości" nie próżnuje. Randkował z kilkoma kuracjuszkami

W trwającej edycji "Sanatorium miłości" bohaterowie na każdym kroku zaskakują. W tym roku program ten zaskakuje otwartością i szczerością uczestników, którzy nie boją się szorstkich słów. Nie brakuje również miłości, a wśród kuracjuszy często zmieniających partnerki jest bez wątpienia Stanisław. Do tej pory widzowie mogli zobaczyć już jego pocałunek z Małgorzatą czy bliższe rozmowy z Marią Luizą oraz Janiną. Mężczyzna od początku cieszył się powodzeniem pań z "Sanatorium", wykorzystując to w jak najlepszy dla siebie sposób.

Burzliwe życie Stanisława z "Sanatorium miłości". W późnym wieku został ojcem

Stanisław wyznał w programie, że jego dotychczasowe życie miłosne nie układało się najlepiej. Zostawił żonę dla dużo młodszej kobiety, z którą stworzył na tyle trwały związek, że zdecydowali się na dziecko. Blisko 12 lat temu, kiedy kuracjusz kończył 60 lat, na świecie pojawiła się jego córka. Stanisław dodał, że szybko pożałował decyzji o kolejnym potomku, bowiem jego ówczesna partnerka po porodzie mocno się zmieniła i po trzech latach wspólnego życia para postanowiła się rozstać.

Myślałem, że może po roku wróci. I nie wróciła do tej pory. To był cios - opowiadał.

Więcej: https://rozrywka.radiozet.pl/seriale/stanislaw-z-sanatorium-milosci-zostal-ojcem-w-wieku-60-lat-ma-corke

Kochasz programy rozrywkowe i polskie seriale? To tak jak my! Jeśli chcesz wiedzieć więcej, dołącz do naszej grupy na Facebooku!

Grupa dla fanów seriali i programów TV
Grupa dla fanów seriali i programów TV© AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także