Widzowie "Sanatorium miłości" oburzeni zachowaniem Małgorzaty. Przesadziła? "Żenujące, aż w oczy razi"

Widzowie "Sanatorium miłości" oburzeni zachowaniem Małgorzaty. Przesadziła? "Żenujące, aż w oczy razi"

Stanisław i Małgorzata mają się ku sobie (Facebook)
Stanisław i Małgorzata mają się ku sobie (Facebook)
Źródło zdjęć: © Facebook
03.04.2024 17:50, aktualizacja: 03.04.2024 18:31

Na planie "Sanatorium miłości" robi się coraz ciekawiej. W ostatnim odcinku widzowie byli świadkami pocałunku Andrzeja i Małgorzaty. Zachowanie kuracjuszki nie przypadło jednak do gustu internautom.

Kolejna edycja "Sanatorium miłości" przyciąga przed ekrany tysiące widzów, którzy z wielkim zainteresowaniem śledzą losy nowych uczestników. Pomiędzy kuracjuszami nawiązały się już przyjaźnie, powstały konflikty, a nawet powoli rozwijają się uczucia. W ostatnim odcinku Stanisław i Małgorzata zaskoczyli publiczność, całując się przed kamerami.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Małgorzata "całuśna" ze Stanisławem w "Sanatorium miłości"

Widzowie z pewnością pamiętają, że jeszcze niedawno Małgorzata zalała się łzami po rozmowie z Andrzejem. Mężczyzna był przeciwny pomysłowi dalszego spotykania się z kuracjuszką. Zrozpaczona, wytknęła mu, że ją zranił. Aby uleczyć złamane serce, postanowiła poszukać miłości w ramionach innego. Tak oto los połączył ją ze Stanisławem, który odwzajemnił uczucie.

W ostatnim odcinku programu kamery uchwyciły, jak podczas jazdy na bryczce para obdarza się wszelkimi czułościami. W końcu ich usta się ze sobą złączyły i zastygły w miłosnym pocałunku.

Korzystajmy z tego, że możemy się przytulać. Taki całuśny jest, że ja pitolę. Cały czas chciał się całować. Mówił: powtórka, powtórka... - wyznała później Małgorzata.
Grupa dla fanów seriali i programów TV
Grupa dla fanów seriali i programów TV© AKPA

Widzowie "Sanatorium miłości" niezadowoleni

Nie wszystkim osobom z publiczności ta scenka się spodobała. Znalazły się osoby, które kierują wiele zarzutów w stronę Małgorzaty. Krytykują za to, że ledwo zdążyli mrugnąć okiem, a ona przeniosła się na przysłowiowy "inny kwiatek".

"Ona ma takie parcie na faceta, że aż razi w oczy", "Żenujące zachowania Małgorzaty, nie wyobrażam sobie, że można tak obcałowywać faceta tylko dlatego, że go sobie upatrzyła", "Gosi to już obojętnie który" - czytamy.

Jak potoczą się dalsze losy Stanisława i jego nowej wybranki? Przekonamy się wkrótce...

Stanisław i Maria pocałowali się na planie "Sanatorium miłości" (Facebook)
Stanisław i Maria pocałowali się na planie "Sanatorium miłości" (Facebook)© Facebook
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także