Ten KULTOWY program TVP zdjęto z anteny po 27 latach. Nagle ogłoszono powrót. Kiedy emisja?

Alicja Popiel, "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie"
Alicja Popiel, "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie"
Źródło zdjęć: © Facebook

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Telewizja Polska podjęła decyzję o przywróceniu programu, który cieszył się ogromną popularnością telewidzów. Poza tym, że był chętnie oglądany, niósł też pomoc osobom potrzebującym.

Mowa o "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie" - magazynie traktującym o zaginięciach. TVP podjęła decyzję o wskrzeszeniu programu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie" wraca na antenę

Znany format gościł na antenie TVP przez blisko 30 lat. W 2023 roku podjęto jednak decyzję o zakończeniu jego emisji. Redakcja nie mogła się z tym pogodzić i zapowiedziała walkę o powrót programu na antenę.

Decyzja, która zapadła nie tylko wiąże nam ręce co do dalszych działań, ale jest dla nas niezrozumiała i druzgocąca. Nadal wierzymy, że w Telewizji Publicznej jest jeszcze miejsce dla programów niosących realną pomoc - pisano wówczas.

"Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie" - nowe odcinki już wkrótce

Po kilku miesiącach przerwanej emisji, na oficjalnym profilu facebookowym programu pojawiła się wspaniała nowina. 

Z ogromną radością informujemy, że program «Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie» powraca na antenę! Już w czerwcu planujemy pierwszą emisję. Jesteśmy wdzięczni, że znowu możemy pomagać, tak jak robiliśmy to od 27 lat - przekazano.

Program ten przez lata pomagał rodzinom osób zaginionych w odnalezieniu ukochanych bliskich. To właśnie oni byli siłą napędową w walce o powrót programu do TVP.

Jeszcze raz chcemy podziękować za wszystkie słowa wsparcia, które płynęły od rodzin osób zaginionych, widzów i specjalistów, z którymi współpracowaliśmy" - napisali dziennikarze, dodając, że skład redakcji "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie" nie uległ zmianom.

Kochasz programy rozrywkowe i polskie seriale? To tak jak my! Jeśli chcesz wiedzieć więcej, dołącz do naszej grupy na Facebooku!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także