To dlatego Kszczot tak szybko odpadł z "Tańca z gwiazdami"? Iwona Pavlović rozwiała wątpliwości

To dlatego Kszczot tak szybko odpadł z "Tańca z gwiazdami"? Iwona Pavlović rozwiała wątpliwości

Iwona Pavlović wie, dlaczego Adam Kszczot (fot. KAPiF)
Iwona Pavlović wie, dlaczego Adam Kszczot (fot. KAPiF)
Źródło zdjęć: © KAPiF
11.03.2024 13:33, aktualizacja: 11.03.2024 14:20

Pierwszym uczestnikiem, który odpadł z najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami", jest Adam Kszczot. Iwona Pavlović w rozmowie z nami zdradziła, dlaczego lekkoatleta pożegnał się z programem tak szybko. Czy faktycznie chodziło o jego umiejętności?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Iwona Pavlović o porażce Adama Kszczota w "Tańcu z Gwiazdami"

W pierwszym odcinku nowej edycji Tańca z Gwiazdami udało się przejść wszystkim parom. Drugi przyniósł jednak porażkę Adama Kszczoty i Katarzyny Vu Manh. Lekkoatleta musiał pożegnać się z programu między innymi przez decyzję jury, do którego należy Iwona Pavlović. Zapytaliśmy ją o to, dlaczego sportowiec odpadł tak szybko.

Tancerka szczerze powiedziała, jakimi kryteriami kierują się jurorzy. Ostro zaznaczyła, że skończył się "wesoły" etap. Chociaż szkoda jej Kszczota, chce przygotować widzów na kolejne zaskoczenia i niespodziewane decyzje.

Wesoło było w pierwszym odcinku, teraz już przestało być. Jesteśmy już nauczeni, że trzeba godzić się z tym, że ktoś odpada, a my jako sędziowie, musimy panować nad emocjami i za bardzo nie przywiązywać się do tych par, bo tak już teraz będzie. Adama szkoda mi bardzo, bo to bardzo utytułowana gwiazda, wielki człowiek - przekazała.
Grupa dla fanów seriali i programów TV
Grupa dla fanów seriali i programów TV© AKPA

Iwona Pavlović o odpadnięciu Adama Kszczota: "Takie zasady programu"

W rozmowie z nami Pavlović podkreśliła również, że pomimo sympatii jury, zasady programu są święte i nienaruszalne. Z tego też powodu widzowie już teraz powinni spodziewać się, że ich ulubieńcy mogą odpaść.

Bardzo mi szkoda, bo wydawał mi się taką osobą zadaniową, trenującą, ale co zrobić. Takie życie. Takie zasady programu - dodała.
Adam Kszczot odpadł z "Tańca z Gwiazdami" (fot. KAPiF)
Adam Kszczot odpadł z "Tańca z Gwiazdami" (fot. KAPiF)© KAPiF
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także