Tomasz Jacyków jak lew broni Dagmary Kaźmierskiej. Nawiązał do jej przeszłości

Tomasz Jacyków jak lew broni Dagmary Kaźmierskiej. Nawiązał do jej przeszłości

13.03.2024 10:30

Wiele osób krytykuje fakt, że do programu "Taniec z gwiazdami" zaproszono Dagmarę Kaźmierską, która była w przeszłości skazana. Co na ten temat sądzi Tomasz Jacyków? Oto co miał nam do powiedzenia.

Dagmara Kaźmierska zaliczyła już dwa występy w obecnej edycji "Tańca z gwiazdami". W pierwszym odcinku zatańczyła walca wiedeńskiego, który, niestety, nie zachwycił Iwony Pavlović, która nazwała go dreptaniem w Ciechocinku. W drugim odcinku zachwyciła cza-czą, którą wykonała brawurowo, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że kilka lat temu przeszła poważny wypadek samochodowy, po którym lekarze zastanawiali się, czy kobieta w ogóle będzie mogła chodzić. Na temat jej udziału w programie wypowiedział się też Tomasz Jacyków.

Tomasz Jacyków o udziale Dagmary Kaźmierskiej w "Tańcu z gwiazdami"

Często słychać głosy, że Dagmara Kaźmierska jest osobą skazaną prawomocnym wyrokiem i nie powinna być zaliczana do grona "gwiazd", a tym samym zapraszana do programu takiego jak "Taniec z gwiazdami". Co na to jeden z najsłynniejszych polskich stylistów?

Myślę sobie, że w ogóle istotę kina i telewizji wymyślali ludzi o wątpliwej moralności. Żeby nie powiedzieć dwuznacznej. Pierwsze były filmowane tzw. kobiety upadłe, mamy XXI wiek. Dla jednych będzie to Pani Dagmara, a dla innych pani Tokarczuk.

Jacyków kibicuje Dagmarze Kaźmierskiej: to kobieta z przeszłością

Zdaniem Tomasza Jacykowa, jest to fantastyczne, że Dagmara Kaźmierska dostała szansę na pokazanie się w telewizji.

To jest fantastyczne we współczesności. Skoro współczesność daje szansę kobiecie z przeszłością zaistnieć na antenie telewizyjnej, to dlaczego ona ma z tego nie skorzystać. A to odbiorca selekcjonuje, czy jest tym zainteresowany. Jak ładnie tańczy to fajnie, to niech sobie kobieta potańczy.

Najbliższy odcinek "Tańca z gwiazdami" z Dagmarą Kaźmierską już w najbliższą niedzielę o 20:00, na antenie telewizji Polsat.

Dagmara Kaźmierska z Marcinem Hakielem zdobyli 17 punktów za walca wiedeńskiego
Dagmara Kaźmierska z Marcinem Hakielem zdobyli 17 punktów za walca wiedeńskiego © fot. Instagram
Tomasz Jacyków ocenił udział Dagmary Kaźmierskiej w "Tańcu z gwiazdami"
Tomasz Jacyków ocenił udział Dagmary Kaźmierskiej w "Tańcu z gwiazdami"© Instagram
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także