"TTBZ": znamy zwycięzcę piątego odcinka. Podzieleni fani mówią o "pupilku jury"

Twoja Twarz Brzmi Znajomo (fot. Facebook)
Twoja Twarz Brzmi Znajomo (fot. Facebook)
Źródło zdjęć: © Facebook

29.09.2023 22:08

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kto wygrał piąty odcinek dziewiętnastej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? Już znamy zwycięzcę!

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" to jeden z najpopularniejszych programów Polsatu. W ostatnim czasie producenci przeprowadzili w nim rewolucję. Z pracą w jury pożegnali się Michał Wiśniewski oraz Kasia Skrzynecka. Z kolei Piotr Gąsowski zrezygnował z występów jako prowadzący. Jurorów na dobre zastąpił Paweł Domagała. Za to zamiast Gąsowskiego możemy oglądać Macieja Rocka.

We wrześniu na antenie zadebiutowała już dziewiętnasta edycja talent show. O zwycięstwo walczą w niej: Ewelina Flinta, Kuba Szmajkowski, Jagoda Szydłowska, Pola Gonciarz, Magdalena Kumorek, Marcin Januszkiewicz oraz Jakub Gąsowski.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": kto wygrał piąty odcinek?

29 września Polsat wyświetlił piąty odcinek bieżącej edycji. Był on niezwykły z jednego powodu. Uczestnicy wykonali wyłącznie piosenki z filmów. Najlepszy okazał się Szmajkowski, który wcielił się w Billy Eilish i wykonał "No time to die".

Tak się nie robi. Śpiewasz "No time to die", a ty mnie po prostu zabiłeś. Już nie mówię o nastroju, który tu został stworzony przepięknie – projekcje, lasery, cała aranżacja… ale to co ty wykonałeś, jest.. tak nie wolno robić. A właściwie poproszę o więcej – skomentowała jego "wykon" Joanna Liszowska, która tymczasowo zastąpiła Domagałę.

Szmajkowski – jako zwycięzca – czek na 10 tysięcy złotych przekazał podopiecznym Fundacji dla dzieci z chorobą nowotworową.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": fani reagują na zwycięstwo Kuby

Zwycięstwo Kuby wywołało mieszane reakcje wśród internautów.

  • Pupilek jury znów na wygranej pozycji. Głos totalnie odbiegający od Billie. Może wręczcie już tę złotą maskę Kubie i skończcie ten cyrk ulubieńców.
  • Z całym szacunkiem dla Kuby, ale moim zdaniem nie zasłużył na dzisiejszą nagrodę. W ogóle nie miał barwy Billie, śpiewał falsetem. Dla mnie Pani Flinta jest zwycięzcą
  • Nie rozumiem werdyktu, zaśpiewane falsetem i jego głosem, przy Billie Eilish to nie stało – piszą malkonentci.

Oczywiście, nie brak też bardziej pozytywnych głosów.

  • Przepiękny występ, pełen klimatu i mrocznego nastroju, zmiótł z planszy. Zaśpiewał bardzo podobnie do Billie. Brawa ogromne.
  • To było mroczne, tajemnicze. a zarazem przepiękne wykonanie. Poproszę więcej takich w programie – to niektóre z nich.

A jak Wam się podobał ten występ?

Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także