"TTBZ": znamy zwycięzcę piątego odcinka. Podzieleni fani mówią o "pupilku jury"

"TTBZ": znamy zwycięzcę piątego odcinka. Podzieleni fani mówią o "pupilku jury"

Twoja Twarz Brzmi Znajomo (fot. Facebook)
Twoja Twarz Brzmi Znajomo (fot. Facebook)
Źródło zdjęć: © Facebook
29.09.2023 22:08

Kto wygrał piąty odcinek dziewiętnastej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? Już znamy zwycięzcę!

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" to jeden z najpopularniejszych programów Polsatu. W ostatnim czasie producenci przeprowadzili w nim rewolucję. Z pracą w jury pożegnali się Michał Wiśniewski oraz Kasia Skrzynecka. Z kolei Piotr Gąsowski zrezygnował z występów jako prowadzący. Jurorów na dobre zastąpił Paweł Domagała. Za to zamiast Gąsowskiego możemy oglądać Macieja Rocka.

We wrześniu na antenie zadebiutowała już dziewiętnasta edycja talent show. O zwycięstwo walczą w niej: Ewelina Flinta, Kuba Szmajkowski, Jagoda Szydłowska, Pola Gonciarz, Magdalena Kumorek, Marcin Januszkiewicz oraz Jakub Gąsowski.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": kto wygrał piąty odcinek?

29 września Polsat wyświetlił piąty odcinek bieżącej edycji. Był on niezwykły z jednego powodu. Uczestnicy wykonali wyłącznie piosenki z filmów. Najlepszy okazał się Szmajkowski, który wcielił się w Billy Eilish i wykonał "No time to die".

Tak się nie robi. Śpiewasz "No time to die", a ty mnie po prostu zabiłeś. Już nie mówię o nastroju, który tu został stworzony przepięknie – projekcje, lasery, cała aranżacja… ale to co ty wykonałeś, jest.. tak nie wolno robić. A właściwie poproszę o więcej – skomentowała jego "wykon" Joanna Liszowska, która tymczasowo zastąpiła Domagałę.

Szmajkowski – jako zwycięzca – czek na 10 tysięcy złotych przekazał podopiecznym Fundacji dla dzieci z chorobą nowotworową.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": fani reagują na zwycięstwo Kuby

Zwycięstwo Kuby wywołało mieszane reakcje wśród internautów.

  • Pupilek jury znów na wygranej pozycji. Głos totalnie odbiegający od Billie. Może wręczcie już tę złotą maskę Kubie i skończcie ten cyrk ulubieńców.
  • Z całym szacunkiem dla Kuby, ale moim zdaniem nie zasłużył na dzisiejszą nagrodę. W ogóle nie miał barwy Billie, śpiewał falsetem. Dla mnie Pani Flinta jest zwycięzcą
  • Nie rozumiem werdyktu, zaśpiewane falsetem i jego głosem, przy Billie Eilish to nie stało – piszą malkonentci.

Oczywiście, nie brak też bardziej pozytywnych głosów.

  • Przepiękny występ, pełen klimatu i mrocznego nastroju, zmiótł z planszy. Zaśpiewał bardzo podobnie do Billie. Brawa ogromne.
  • To było mroczne, tajemnicze. a zarazem przepiękne wykonanie. Poproszę więcej takich w programie – to niektóre z nich.

A jak Wam się podobał ten występ?

Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także