TYLKO U NAS. Ilona Felicjańska o "Królowej przetrwania" i konfliktach z uczestniczkami. "Ten program jest oparty na dramach" [WIDEO]
Ilona Felicjańska udzieliła naszej dziennikarce, Karolinie Motylewskiej, dłuższego wywiadu. Opowiedziała m.in. o swoich odczuciach na temat programu "Królowa przetrwania", który od samego początku budzi spore kontrowersje. - Nie uważam, abym ja miała tam jakiś konflikt - podkreśliła.
Ilona Felicjańska jest jedną z najbarwniejszych postaci trzeciej edycji "Królowej przetrwania". Była modelka za każdym razem mówi, co myśli, w wyniku czego na planie programu często wdawała się w kłótnie z innymi uczestniczkami. W rozmowie z dziennikarką Jastrząb Post opowiedziała o swojej codzienności, życiowych zakrętach, ale też o udziale we wspomnianym reality show TVN.
Ilona Felicjańska jest z siebie dumna po "Królowej przetrwania"
Wielu internautów, ale i same uczestniczki "Królowej przetrwania" miały sporo do zarzucenia Ilonie Felicjańskiej. Celebrytka w rozmowie z Karoliną Motylewską wyznała, że być może nie odpowiadało im jej podejście do życia i fakt, że jest po kilku terapiach, które zmieniły jej światopogląd. Podkreśliła jednak, że chciała być sobą i nie czuje, żeby robiła coś złego. Dlaczego cała reszta mogła jej nie polubić?
Byłam najstarsza. Może też dlatego, że byłam po wielu terapiach, więc inaczej patrzę na życie, inaczej rozwiązuję sytuacje. Poza tym mam wrażenie, że dziewczyny, nie znając mnie, wyrobiły sobie oczekiwania wobec mnie, a ja ich nie spełniłam. Ale czyjeś oczekiwania nie są moimi obietnicami. (...) Ja za to na nikim się nie zawiodłam. Na bieżąco obserwowałam zachowanie innych osób - mogą mówić to, co myślą, bo pokazują w tym siebie i swój charakter, a ja pokazywałam siebie - zaczęła Felicjańska.
Po chwili wspomniała, że według niej żadnych większych konfliktów pomiędzy nią a innymi uczestniczkami nie było. Ponadto jest pewne, że w roli kapitanki dała sobie świetnie radę:
Nadal nie uważam, abym ja miała tam jakiś konflikt. Ucząc się stawiania granic, asertywnie pokazywałam siebie. (...) Jako kapitanka myślałam, że się zaopiekuję moim stadem. Mimo wszystko myślę, że dałam radę. Jestem z siebie dumna.
Ilona Felicjańska o konfliktach w "Królowej przetrwania"
Ilona Felicjańska w trakcie pobytu w "Królowej przetrwania" wdała się w ostre konflikty z kilkoma uczestniczkami. Szczególnie głośne było jej spięcie z influencerką Dominiką Rybak, która wpadła we wściekłość, gdy okazało się, że Felicjańska za jej plecami analizowała jej udział we freak fightach.
Była modelka starła się również z "Małą Anią", która zarzuciła jej hipokryzję, moralizatorstwo i dwulicowość, a także z raperką Natalisą, którą mocno przytłaczało ciągłe "matkowanie" ze strony Ilony. W rozmowie z Karoliną Motylewską Felicjańska wspomniała o tym, co sądzi na temat Dominiki Tajner i Moniki Jarosińskiej.
Ten program jest oparty na dramach. Trzeba mieć do tego dystans. (...) Chyba pochopnie wypowiadała się na mój temat Dominika Tajner, z którą ja prawie nie miałam kontaktu na planie. Słowa Dominiki są słowami, które ktoś przekazał jej na mój temat. Natalisa jest młodą dziewczyną i być może to było takie przeniesienie: "Mamo, nie będziesz tu nade mną stała". Natomiast Monika okazała się... byłam zaskoczona. Ja nie widziałam jej tak długo, że nie miałam pojęcia, kim teraz jest. Jest kompletnie inną osobowością niż ja. (...) Dla mnie ważna jest uczciwość. Nie jestem w stanie udawać kogoś, kim nie jestem - podkreśliła Felicjańska.
Absolwent Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. Z dziennikarstwem związany od 2019 roku. Po studiach pracował w agencjach marketingowych, gdzie doskonalił umiejętności tworzenia treści zgodnych z zasadami SEO. Następnie współpracował z redakcjami sportowymi, koncentrując się na tematyce piłki nożnej i skoków narciarskich. Od 2024 roku związany z Wirtualną Polską i portalem JastrząbPost, tworząc treści o polskich i zagranicznych gwiazdach. Prywatnie dumny tata i pasjonat FC Barcelony.
Dziennikarka z wieloletnim doświadczeniem, specjalizująca się w tematach rozrywki i gwiazd. Znana z licznych wywiadów z największymi osobowościami. Jej znak rozpoznawczy to profesjonalizm, doskonały warsztat i umiejętność zdobywania informacji. Obecnie związana z Jastrząb Post – portalem Grupy Wirtualna Polska. Influencerka, modelka, konferansjerka i samodzielna mama dwójki dzieci. Prywatnie ceni bliskość natury, wolne chwile spędza z dziećmi poza miastem. Miłośniczka gór i zwierząt, urzeczona Andami podczas podróży po Ameryce Południowej. Kieruje się zasadą, że najważniejsze jest niewidoczne dla oczu, a ludzi traktuje z szacunkiem i miłością, bez oczekiwań.