WAŻNE
TERAZ

Zgony w Szpitalu Południowym. Żurek: prokuratura analizuje 12 przypadków

Uczestnik "Żony dla Polaka" gorzko ocenia udział w show. "Głupia przygoda w GNIOCIE"

Piotr Bystrek zakończył swoją przygodę z "Żoną dla Polaka. Toronto" w TVP i nie zamierza udawać, że jest mu przykro. Po emisji odcinka, w którym pożegnała go Dorota, na Facebooku dał jasno do zrozumienia, że udział w programie był dla niego epizodem, do którego nie chce wracać.

Piotr i Dorota z programu "Żona dla Polaka. Toronto" w TVPPiotr i Dorota z programu "Żona dla Polaka. Toronto" w TVP
Źródło zdjęć: © Telewizja Polska
Aneta Kowal

Piotr Bystrek był jednym z uczestników programu "Żona dla Polaka. Toronto", gdzie poleciał do Kanady, by walczyć o względy Doroty. W show pojawił się obok Pawła, Marcina i Dawida. Jego przygoda zakończyła się w 4. odcinku, ale mężczyzna zdążył wywołać sporo emocji w mediach społecznościowych, gdy po emisji programu ostro skrytykował produkcję. O co chodziło?

Marzena Rogalska i Łukasz Nowicki o powrocie Agnieszki Woźniak-Starak do TVP. Co powiedzieli?

"Żona dla Polaka" nie dla Piotra

Dla Piotra ostatni odcinek "Żony dla Polaka. Toronto" okazał się finałowym. Dorota pożegnała kandydata, a on przyznał przed kamerami, że wcale nie ma o to do niej żalu. Jak się jednak okazuje, mężczyzna miał do powiedzenia coś jeszcze. Mężczyzna skomentował swój udział w programie również na Facebooku, gdzie zamieścił obszerny wpis podsumowujący doświadczenie.

Uff. Wreszcie koniec. Byłem przekonany, że tylko jednym odcinkiem Was rozbawię swoim udziałem, ale przeciągnęli to do 4 — napisał, nie kryjąc ulgi.

O samym programie nie wypowiedział się jednak dobrze.

Koniec tej głupiej przygody z powodu durnej decyzji udziału w tym gniocie — dodał.

Mocne słowa Piotra po "Żonie dla Polaka"

W dalszej części wpisu Bystrek podkreślił, że mimo wszystko nie żałuje, że spróbował, ale nie planuje tego powtórzyć.

Wolę żałować, że coś zrobiłem, niż żałować, że nie zrobiłem i zastanawiać się, jak by to było. Nigdy więcej takich wygłupów.

Bombą, jaką zrzucił na koniec, nikt się jednak nie spodziewał.

Zdecydowanie wolałbym skorzystać z zaproszenia NFZ na kolonoskopię niż udział w tym programie. To chyba nawet powiedziałem i na szczęście zostało wycięte — skwitował.

Internauci o wpisie uczestnika "Żony dla Polaka"

Pod wpisem Piotra Bystrka szybko pojawiła się lawina komentarzy, w których internauci nie szczędzili mu uwag.

"Pierwszy krok do bycia celebrytą zrobiłeś, teraz tylko z górki", "Żałosny? A może głupi? Takich rzeczy się nie mówi, zostawia się je dla siebie i wyciąga wnioski", "Ten komentarz mógł pan zachować dla siebie", "To dobrze dla ciebie. Toronto chociaż zwiedziłeś", "Oj, widzę, że jest kłopot z dystansem do siebie" — pisali.

Dorota i Piotr z "Żony dla Polaka. Toronto"
Dorota i Piotr z "Żony dla Polaka. Toronto" © TVP
Wybrane dla Ciebie
MOŻE JESZCZE JEDEN ARTYKUŁ? ZOBACZ CO POLECAMY