Ujawniono kolejny talent Artura Baranowskiego. ROBI TO W 15 SEKUND

Ujawniono kolejny talent Artura Baranowskiego. ROBI TO W 15 SEKUND

Artur Baranowski opowiedział o swoim imponującym hobby
Artur Baranowski opowiedział o swoim imponującym hobby
Źródło zdjęć: © Licencjodawca

Artur Baranowski zaskoczył swoim występem w programie "Jeden z dziesięciu", kiedy to bezkonkurencyjnie odpowiedział na pytania prowadzącego teleturniej. Niedawno wziął udział w kolejnym formacie TVP. Tam ujawnił, co jeszcze potrafi!

Artur Baranowski po swoim spektakularnym debiucie w teleturnieju "Jeden z dziesięciu" miał wziąć jeszcze udział w wielkim finale, na który niestety nie dotarł. Jako oficjalny powód nieobecności podał awarię auta, jednak fani spekulowali, że być może przerosła go skala popularności, jaką zyskał w zaledwie kilkadziesiąt minut na antenie TVP

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Artur Baranowski wziął udział w "Va Banque". Jak mu poszło?

Kilka miesięcy po tym, jak Baranowski wykosił konkurencję w programie prowadzonym przez Tadeusza Sznuka, zdecydował się na kolejny teleturniej. Tym razem padło na "Va Banque". Czyżby genialnemu Arturowi zabrakło sławy? 

Baranowski po raz kolejny pojawił się na antenie TVP 3 kwietnia. 28-latek ze Śliwnik miał godnych przeciwników i tym razem nie zajął pierwszego miejsca. Wynik Artura uplasował go na drugim miejscu w rozgrywce, a sam zainteresowany nie krył zdziwienia.

Artur Baranowski ma inne talenty

Jak się okazuje, Baranowski jest człowiekiem wielu talentów. W "Va Banque" zdradził, jakie ma hobby. 

Wiem, że twoją pasją są kostki rubika i ich układanie. Ile czasu zajmuje ci ułożenie takiej kostki, w sytuacji, w której bym ci ją absolutnie nie złośliwie, ale pomieszał? - zapytał nowy prowadzący, Radosław Kotarski.

Artur Baranowski z dumą odpowiedział.

Mój rekord to 15 sekund.

Ciekawe, co jeszcze potrafi pan Artur?

Kochasz programy rozrywkowe i polskie seriale? To tak jak my! Jeśli chcesz wiedzieć więcej, dołącz do naszej grupy na Facebooku!

Grupa dla fanów seriali i programów TV
Grupa dla fanów seriali i programów TV© AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także