Ujawniono tajemnicę produkcji. Lista uczestników "Azja Express" wyszła na jaw

Ujawniono tajemnicę produkcji. Lista uczestników "Azja Express" wyszła na jaw

Mandaryna, Jacek Jelonek, Jessica Mercedes
Mandaryna, Jacek Jelonek, Jessica Mercedes
Źródło zdjęć: © Kapif
07.03.2024 22:06

Nowy sezon "Azja Express" dopiero przed nami. Ujawniono listę uczestników, którzy wzięli udział w nagraniach. Co udało się ustalić na temat nowej edycji, która kręcona była na Filipinach?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

TVN nie spodziewał się, że informacje na temat "Azja Express" wyciekną w ten sposób. Okazuje się, że zdjęcia uczestników udostępnił jeden z mieszkańców Filipin, który zrobił sobie kilka fotografii z obywatelami egzotycznej Polski. Kogo można zobaczyć w poście, który udostępnił w mediach społecznościowych?

"Azja Express" - co wiadomo o kolejnej edycji?

Lubiany program wraca! Dwie edycje tego formatu zmieniły nazwę na "Ameryka Express", a nagrania przeniosły się z Azji do Ameryki Południowej. Tym razem stacja zabrała uczestników na Filipiny.

Uczestnikami mieli być Maja i Krzysztof Rutkowscy, którzy mówili Plejadzie, że otrzymali propozycję od TVN.

Dostaliśmy taką propozycję z programu "Azja Express". Możemy powiedzieć, że zdjęcia mają być w Indonezji. Przyznaję, że jest to miejsce dobrze mi znane, ponieważ wielokrotnie tam podróżowałem. Rozmowy już się odbyły, ale na razie chcemy to pozostawić bez komentarza - powiedzieli.
Kochasz programy rozrywkowe i polskie seriale? To tak jak my! Jeśli chcesz wiedzieć więcej, dołącz do naszej grupy na Facebooku!
Kochasz programy rozrywkowe i polskie seriale? To tak jak my! Jeśli chcesz wiedzieć więcej, dołącz do naszej grupy na Facebooku!© AKPA

Czy jednak znaleźli się na zdjęciach, dzięki którym poznaliśmy ekipę, która udała się na Filipiny?

"Azja Express" - kto bierze udział w nowej edycji?

Dzięki zdjęciom, jakie udostępnił na swoim profilu mieszkaniec Filipin, który spotkał ekipę telewizyjną, wiadomo, kto weźmie udział w show. Już wcześniej swój wyjazd z ekipą TVN potwierdził zawodnik MMA i mistrz federacji UFC Jan Błachowicz.

Na zdjęciach pojawili się także: Jessica Mercedes, Jacek Jelonek i Oliwer Kubiak, Gabi Drzewiecka, Aleksandra Adamska, Marta Wiśniewska, znana jako Mandaryna, Piotr Głowacki, Jagna Niedzielska, a także Wiktor Dyduła. Niestety, nic nie wiadomo o  udziale państwa Rutkowskich.

Czy ten skład to gwarancja sukcesu programu? Przekonamy się najwcześniej jesienią, gdyż ten format nie trafił do wiosennej ramówki stacji.

Mieszkaniec Filipin zdradził, kto wystąpi w "Azja Express"
Mieszkaniec Filipin zdradził, kto wystąpi w "Azja Express"© Facebook
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także