W "Chłopakach z baraków" bawił do łez. Dziś niezły z niego elegant!

Robb Wells
Robb Wells
Źródło zdjęć: © EastNews

22.01.2024 20:19

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"Chłopaki z baraków". Oglądaliście ten serial? Odtwórca roli Ricky'ego zmienił się nie do poznania. Mamy jego nowe zdjęcie.

"Chłopaki z baraków" dla wielu są już serialem kultowym. Zadebiutowali w kwietniu 2001 roku w kanadyjskiej telewizji Showcase. Po latach komedię przejęła platforma Netflix, co przyczyniło się do jeszcze większego spopularyzowania obrazu.

Polska jest jednym z wielu krajów, gdzie "Chłopaki..." dobrze się zakorzenili. W sieci aż roi się od memów z bohaterami formatu – Rickym (w tej roli Robb Wells), Julianem (John Paul Tremblay), Bubblesem (Mike Smith) i Jimem Laheyem (John Dunsworth).

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Chłopaki z baraków": kim jest Robb Wells?

Trudno nie odnieść wrażenia, że serial zdobył uznanie przede wszystkim za sprawą Ricky'ego. Robb Wells, który go zagrał, w marcu będzie obchodził 53. urodziny. Aktor ma w dorobku przede wszystkim "Chłopaków..." i związane z nimi filmy.

W 2022 roku ukazała się niezwiązana z cyklem komedia "Vandits". Wells wcielił się w nim postać Ramone'a. Premiera filmu nie wzbudziła większego zainteresowania mediów i widzów. Niszowy obraz zebrał krytyczne recenzje.

Jak dziś wygląda odtwórca roli Ricky'ego?

"Chłopaki z baraków" przestali być produkowani w 2018 roku. Późniejsze spin-offy nie powtórzyły sukcesu pierwotnej produkcji, co jednak nie osłabiło popularności obsady. Wells co jakiś czas gości na ściankach i udziela wywiadów, dzięki czemu wiemy, jak aktualnie wygląda. Na przestrzeni lat przeszedł sporą metamorfozę.

Aktor zrzucił zbędne kilogramy i zmienił fryzurę na nieco bardziej poważną. Poza tym na jego głowie i brodzie powoli zaczęły dominować siwe włosy.

Robb Wells
Robb Wells© Zrzut ekranu z YouTube
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także