Waldemar z "Rolnik szuka żony" znów wspomniał o programie. Dał fanom dobrą radę

Waldemar z "Rolnik szuka żony" znów wspomniał o programie. Dał fanom dobrą radę

Waldemar Gilas  z Dorotą
Waldemar Gilas z Dorotą
Źródło zdjęć: © Facebook
02.05.2024 22:00

Waldemar z "Rolnik szuka żony" był jeszcze niedawno mocno krytykowany za swoje poczynania. Teraz mężczyzna wrócił wspomnieniami do udziału w programie. Dał swoim fanom bezcenną radę. Ciekawe, czy skorzystają.

Waldemar narobił zamieszania, trzeba to przyznać. Najpierw jego serce zabiło mocniej do Doroty, potem zdecydował się na wspólną przyszłość z Ewą, po czym znów wrócił do Doroty. Co jakiś czas krążą plotki o kryzysie w związku Waldka. To jednak raczej tylko plotki, bo zakochani zamierzają pomyśleć o zamieszkaniu razem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Waldemar zebrał cięgi za zachowanie w programie "Rolnik szuka żony"

Zmiana zdania, co do kobiety, z którą chciałby tworzyć związek, nie przysporzyła Waldemarowi fanów. Wiele osób miało mu za złe to, jak potraktował Ewę.

Musiałem wtedy podjąć bardzo trudną dla mnie decyzję, szczególnie że wcześniej odbyłem udaną randkę z Dorotką. Ubolewam jedynie nad tym, że później była randka z Ewą, która wprowadziła trochę zamętu, jeśli chodzi o moje decyzje. Wielu ludzi zarzucało mi, że jestem dobrym aktorem i udaję, ale to nie jest prawda. Nigdy nikogo nie udawałem. To, co zostało pokazane, to była absolutna prawda! - powiedział Waldek w wywiadzie dla portalu TVP.

Waldemar odnalazł szczęście, choć pewne kwestie przemyślał dopiero gdy wyłączono kamery.

Waldemar wspomina udział w "Rolniku". Ma radę dla fanów

Waldemar pokazał nieco prac, które wykonuje obecnie w swoim gospodarstwie. Wiosna to nie jest czas, kiedy rolnik może się lenić. Maj to jednak także wyjątkowy czas dla Waldemara, który wrócił wspomnieniami do zeszłego roku. Dał radę wszystkim tym, którzy wahają się, czy wysłać zgłoszenie do programu "Rolnik szuka żony".

Maj zeszłego roku to był dla mnie wyjątkowy czas oczekiwania na listy Dlatego przy tej, sądzę fajnej scenerii zachęcam Was do pisania listów. Ja gdzieś po drodze popełniłem kilka błędów i wyciągnąłem z nich wnioski, ale to nie oznacza, że wy nie macie sobie dać szansy na miłość i poznanie drugiej osoby. Otwórzcie swoje serca na nowe, na uczucie, przyjaźń, miłość. Każdy z nas ma do tego prawo a program daje ku temu ogromne możliwości - zachęcił.
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także