Waldemar i Dorota z "Rolnik szuka żony" już znają datę. Ta nowina ucieszy fanów

Waldermar "Rolnik szuka żony" (Facebook)
Waldermar "Rolnik szuka żony" (Facebook)
Źródło zdjęć: © Facebook

05.02.2024 17:12, aktual.: 06.02.2024 12:37

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Waldemar i Dorota z "Rolnik szuka żony" podzieli się ze swoimi fanami radosną wieścią. Jak wyszło na jaw, para ma konkretne plany dotyczące swojej przyszłości. Co więcej, zakochani znają konkretny termin zapowiadanych przez siebie dużych życiowych zmian. Co takiego siedzi im w głowie?

Chyba nie ma drugiego uczestnika Rolnik szuka żony, który nagrabiłby sobie u widzów równie mocno co Waldemar Gilas. Najpierw szukał szczęścia u boku kobiety spoza programu, kiedy jednak się nie udało, próbował nawiązać bliższą relację z Ewą. Ta jednak nie przetrwała próby czasu, przez co rolnik skierował się ku Dorocie. Nowa wybranka uczestnika odwzajemniła jego uczuci. Do tej pory są parą, nie sprawiło to jednak, że za swoje wcześniejsze występki zyskał więcej sympatii publiczności.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Waldermar i Dorota z "Rolnik szuka żony" planują przyszłość

Zakochani wiążą ze sobą wspólną przyszłość. Jak zdradzili w ostatniej rozmowie, zamierzają wynieść swoją relację na kolejny poziom. Waldemar i Dorota zamieszkają ze sobą. Co więcej, znają już konkretną datę przeprowadzki.

Gilas przyznał w wywiadzie z Faktem, że zamieszkanie pod jednym dachem jest obecnie priorytetem pary. Kiedy to nastąpi? Biorąc pod uwagę edukację syna Doroty, musi poczekać to aż do końca roku szkolnego.

Nie mieszkamy jeszcze razem z Dorotką, ale mamy w planach. To jest priorytet. Wstępnie ustaliliśmy sobie taki termin: koniec roku szkolnego, bo jej syn chodzi do szkoły w Szczecinie - powiedział.

Spodziewaliście się, że tak będzie?

Kochasz programy rozrywkowe i polskie seriale? To tak jak my! Jeśli chcesz wiedzieć więcej, dołącz do naszej grupy na Facebooku!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także