"Wszystko jest pod dużym znakiem zapytania". Iwona Pavlović szczerze o Roxie Węgiel

"Wszystko jest pod dużym znakiem zapytania". Iwona Pavlović szczerze o Roxie Węgiel

24.03.2024 09:56

Iwona Pavlović specjalnie dla Jastrząb Post wypowiedziała się o udziale Roxie Węgiel w "Tańcu z Gwiazdami". Jak ocenia jej ostatnie występy? "Myślę, że w dwóch pierwszych odcinkach nie tańczyła źle, ale ja może mam do niej zbyt duże wymagania" - zaczęła jurorka reality show.

Na antenie Polsatu jest emitowana czternasta edycja kultowego reality show "Taniec z Gwiazdami". Producenci ponownie zadbali o to, żeby na parkiecie zmierzyły się ze sobą ciekawe osobistości ze świata rozrywki i kultury. Zaangażowali Roxie Węgiel, Małgorzatę Ostrowską-Królikowską, Anitę Sokołowską, Maffashion, Beatę Olgę Kowalską, Dagmarę Kaźmierską, Macieja Musiała, Kamila Baleję, Krzysztofa Szczepaniaka, Filipa Chajzera, Adama Kszczota i Aleksa Mackiewicza. W poprzednim odcinku "TzG" z udziałem w programie pożegnała się Ostrowska-Królikowska.

Iwona Pavlović o Roxie Węgiel w "TzG"

Niewątpliwie Roxie Węgiel jest jedną z tych uczestniczek "TzG", które budzą najwięcej emocji. Reporterka Jastrząb Post Karolina Motylewska porozmawiała na jej temat z jedną z jurorek formatu – Iwoną Pavlović. Jaką tancerką jest Roksana?

Roksana jest dobrą tancerką, ma koordynację ruchową, tańczy też inne formy taneczne, aczkolwiek to nie w 100 proc. przekłada się na taniec towarzyski. Tam jest kompletnie inna technika, której ona się teraz uczy.

Pavlović nie ukrywa, że ma wysokie oczekiwania względem Węgiel.

Myślę, że w dwóch pierwszych odcinkach nie tańczyła źle, ale ja może mam do niej zbyt duże wymagania. Gdy widzisz, że ktoś tańczy świetnie, to chcesz żeby tańczył jeszcze lepiej. Myślę że w tym trzecim odcinku Roksana w 100 proc. oddała emocje tańca. (...) Pierwszy raz u Roksany zobaczyłam świetną choreografię, świetne wykonanie techniczne, piękne przygotowanie ciała i do tego emocje, które nie były powierzchowne.

Ostatni taniec Roksany szczególnie spodobał się jurorce.

Ja byłam w szoku. Zresztą wszyscy byliśmy pod wrażeniem. To był taniec godny finału, co nie znaczy, że potem pójdzie im tak samo. (...) Nie wiemy, czy następny taniec tak bardzo wejdzie w nią emocjonalnie. Nie spodziewajmy się teraz, że Roksana już na pewno będzie miała zawsze cztery "dziesiątki". Oczywiście - oby miała! Ja jej tego z całego serca życzę, natomiast to wszystko jest jeszcze pod dużym znakiem zapytania.

Iwona Pavlović o przyszłości Roxie Węgiel w programie

Presja i ambicja Roksany mogą jej przeszkodzić w "TzG "? 

Mówi się, że nie jest łatwo wygrać tytuł mistrza w tańcu turniejowym, ale jakoś się go wygrywa.... Dużo trudniej jest ten tytuł utrzymać, bo wszyscy tego oczekują. Jest presja (...), więc ma ciężkie zadanie. Ma też świetnego partnera, mam nadzieję że on z nią to przepracuje. Mało tego - uważam, że jeżeli podejdą do tego w myśl zasady, że "lepsze jest wrogiem dobrego", to sobie poradzą i dadzą radę.
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także