Wyciekły szczegóły finału "Tańca z Gwiazdami". Już wiemy, co może się wydarzyć

Wyciekły szczegóły finału "Tańca z Gwiazdami". Już wiemy, co może się wydarzyć

Co wydarzy się w finale "Tańca z Gwiazdami"?
Co wydarzy się w finale "Tańca z Gwiazdami"?
Źródło zdjęć: © KAPiF
25.04.2024 13:07

Do wielkiego finału tegorocznej edycji "Tańca z Gwiazdami" coraz bliżej. Podczas, gdy widzowie oczekują kolejnego odcinka produkcji, do sieci trafiły sensacyjne wieści o wprowadzonej przez producentów zmianie. Oj, przed uczestnikami wielkie wyzwanie.

Widzowie "Tańca z Gwiazdami" już mogą szykować się na długo oczekiwany moment. 5 maja wyemitowany na żywo zostanie finał tegorocznej edycji programu. Kto ma największe szanse? Predykcje będą miały sens dopiero po zbliżającym się półfinale, w którym wystąpią Maffashion i Michael Danilczuk, Anita Sokołowska i Jacek Jeschke, Maciej Musiał i Daria Syta, a także Roksana Węgiel i Michał Kassin.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Sensacyjna wiadomość zza kulis "Tańca z Gwiazdami"

Producenci już wcześniej podgrzali atmosferę zmianami w formule finału. Tym razem zamiast dwóch par powalczą ze sobą trzy. Dopiero po starciu w większym gronie dowiemy się, w czyje ręce trafi Kryształowa Kula.

Niedługo przed ostatnim wyciekły jednak nowe informacje. Jak podaje "Fakt", każda z trzech par zaprezentuje nie dwa, a... trzy układy. To oznacza, że na uczestników czeka ciężki czas intensywnych treningów. Publiczność ma jednak powody do radości, jako że końcowa walka będzie dłuższa i bardziej emocjonująca.

Czy Dagmara Kaźmierska pojawi się w finale "Tańca z Gwiazdami"?

Tradycyjnie, podczas finału na scenę wyjdą wszystkie dotychczas uczestniczące pary, aby raz jeszcze zatańczyć. Spora część widzów oczekuje, że na parkiet powróci Dagmara Kaźmierska, która musiała zaniechać dalszego udziału w programie z racji na problemy zdrowotne. Skontaktowaliśmy się z uczestniczką, by zapytać się, czy będzie na siłach, by się pojawić, ale ostateczna decyzja wciąż jednak nie zapadła.

Roksana Węgiel to jedna z faworytek "Tańca z Gwiazdami" (fot. KAPiF)
Roksana Węgiel to jedna z faworytek "Tańca z Gwiazdami" (fot. KAPiF)© KAPiF
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także