Z ostatniej chwili: Magdalena Schejbal dołącza do TVP! Zobaczymy ją w kultowym show

Magdalena Schejbal dołącza do "Pytania na śniadanie"
Magdalena Schejbal dołącza do "Pytania na śniadanie"
Źródło zdjęć: © AKPA

16.05.2024 18:11, aktual.: 16.05.2024 19:49

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

A zatem to nie koniec niespodzianek, które szykuje dla widzów Telewizja Polska. Okazuje się, że Magdalena Schejbal, która grała w serialach TVN, pojawi się w "Pytaniu na śniadanie". Wielki debiut już w najbliższy piątek.

Aktorka Magdalena Schejbal dołączyła do ekipy publicznego nadawcy. Będziemy mogli oglądać ją w jednym z najpopularniejszych programów Dwójki. Debiut już niebawem w "Pytaniu na śniadanie" w Telewizji Polskiej.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Magdalena Schejbal dołącza do "Pytania na śniadanie"

16 maja, w czwartek, Telewizja Polska przekazała dobrą nowinę dla fanów Magdaleny Schejbal. Aktorka zasili ekipę publicznej stacji. Już od piątku będziemy mogli oglądać ją w ramach cyklu "Pokochaj mnie". Krótka notka w tej sprawie trafiła na oficjalny profil TVP na Instagramie.

Co będzie robić Magdalena Schejbal w "Pytaniu na śniadanie"

Magdalena Schejbal zabiera głos w sprawach ważnych dla społeczeństwa. Także w "Pytaniu na śniadanie zajmie się wzruszającym tematem.

W cyklu "Pokochaj mnie" pragniemy odczarować temat adopcji zwierząt, wokół którego narosło wiele mitów. Pokazać, jak w rzeczywistości wygląda procedura adopcyjna, której nie należy się obawiać, choć oczywiście należy do niej podejść z całą odpowiedzialnością, sercem i wrażliwością - przekazało słowa Magdaleny Schejbal Centrum Informacji TVP.

Nowa rola Schejbal to z pewnością gratka dla jej fanów, którzy nie mogą nacieszyć się jej obecnością w przestrzeni publicznej.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także