Znamy zwycięzcę 19. edycji "TTBZ". Od jurora usłyszał: "Nienawidzę cię"

Znamy zwycięzcę 19. edycji "TTBZ". Od jurora usłyszał: "Nienawidzę cię"

Gwiazdy TTBZ (fot. Instagram)
Gwiazdy TTBZ (fot. Instagram)
Źródło zdjęć: © Instagram
03.11.2023 22:05

Kto zwyciężył w 19. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? Ten uczestnik oczarował jury swoim wykonem.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" to program, który zadebiutował na antenie Polsatu w 2014 roku. Tej jesieni stacja emitowała już jego 19. edycję. Tym razem uczestnikami show byli: Ewelina Flinta, Jakub Gąsowski, Kuba Szmajkowski, Nick Sinckler, Jagoda Szydłowska, Pola Gonciarz, Magdalena Kumorek, Marcin Januszkiewicz.

W dziewiętnastym sezonie "TTBZ" nie brakowało kontrowersji. Na całym świecie komentowano to, że biali uczestnicy są charakteryzowani na czarnoskórych muzyków. Na Zachodzie wzbudziło to skojarzenie z tzw. blackface, który w dawnych Stanach Zjednoczonych wiązał się ze stereotypizacją Afroamerykanów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": kto wygrał 19. edycję?

W finałowym odcinku formatu zwycięstwo odniósł Kuba Szmajkowski, który jako George Michael wykonał niezapomniany utwór "Carless Whisper". Oczarował jury do tego stopnia, że Robert Janowski w żartach wyznał mu... "nienawiść".

Bardzo dobry występ, jak zwykle. Chciałem powiedzieć i podkreślić to jak zwykle, bo ty Kuba nigdy nie traktowałeś tego programu i samego siebie w tych twoich zadaniach jak odrabiania lekcji, tylko zawsze starałeś się wejść w tę postać. To jest clue naszego programu. Taki jesteś plastyczny, że aż nienawidzę cię za to wszystko. Po prostu brawo! – śmiał się.

Drugie miejsce zajął Nick Sinckler. Na trzeciej pozycji z kolei znalazł się Marcin Januszkiewicz. Czwarte miejsce przypadło Ewelinie Flincie. Szmajkowski nagrodę w wysokości 100 tys. zł przeznaczy na Fundację dla transplantacji.

Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także