Absurdalna sytuacja w "Pytaniu na Śniadanie". Widzowie nie dowierzali w to, co słyszą

Absurdalna sytuacja w "Pytaniu na Śniadanie". Widzowie nie dowierzali w to, co słyszą

Beata Tadla i Tomasz Tylicki. Wpadka w "Pytaniu na Śniadanie"
Beata Tadla i Tomasz Tylicki. Wpadka w "Pytaniu na Śniadanie"
Źródło zdjęć: © KAPIF
14.03.2024 15:14, aktualizacja: 14.03.2024 15:28

W programach śniadaniowych nie brakuje pomyłek czy małych wpadek. Wszystko za sprawą tego, że są one emitowane "na żywo". Problemy przytrafiły się także Beacie Tadli i Tomaszowi Tylickiemu podczas czwartkowego wydania "Pytania na Śniadanie".

Wydaje się, że zmiany w Telewizji Polskiej powoli dobiegają końca. Kilka miesięcy temu z zapartym tchem cały kraj śledził doniesienia o zwolnieniach kolejnych dziennikarzy i prezenterów współpracujących dotychczas z TVP. Dużo zmieniło się w "Pytaniu na Śniadanie", gdzie wśród prowadzących pojawili się Joanna Górska i Robert Stockinger, Klaudia Carlos i Robert El Gendy, Katarzyna Dowbor i Filip Antonowicz, Kasia Pakosińska i Piotr Wojdyło oraz Beata Tadla i Tomasz Tylicki.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Wpadka w "Pytaniu na Śniadanie". Goście nic nie słyszeli

Podczas czwartkowego wydania programu "Pytanie na Śniadanie" wszystko przebiegało standardowo, tak jak zostało wcześniej zaplanowane. Problemy pojawiły się jednak podczas rozmowy na bardzo ważny temat, a mianowicie pracy nerek i ich roli w organizmie człowieka. Kiedy tylko goście zasiedli na kanapach, okazało się, że nie słyszą oni prowadzących, ponieważ wystąpiły problem z dźwiękiem. Trudno było zapanować nad chaosem, bowiem Tadla i Tylicki zaczęli mówić głośniej, a to spowodowało "złapanie" ich głosów przez inne mikrofony w studiu. Tym samym widzowie słyszeli prowadzących podwójnie, a całe zajście było dość kłopotliwe, szczególnie że rozmowa dotyczyła interesującej i poważnej kwestii.

Niezły początek Tadli i Tylickiego w "Pytaniu na Śniadanie". Widzowie ich chwalą

Choć zmiany, które nastały w "Pytaniu na Śniadanie" nie wszystkim się spodobały, to rzesza fanów ciepło wypowiada się o nowych prowadzących. Sporo pochwał otrzymuje duet, który na początku borykał się ze sporym hejtem, czyli Beata Tadla i Tomasz Tylicki. Co prawda mają za sobą już kilka wpadek, na które zwrócili uwagę telewidzowie, ale z każdym kolejnym wydaniem "PnŚ" zyskują w oczach widzów. Oczywiście dalej pojawiają się komentarze negatywne, ale głównie widzowie wypowiadają się o nich w samych superlatywach. Fanom programu podoba się przede wszystkim ich luz i podejście do gości.

"Wyluzowana Tadla!!!", "Ta para ma najwięcej luzu i swobody", "Piękny duet, profesjonalny i bystry" - pisali pod ostatnimi występami Tadli i Tylickiego fani programu.

Kochasz programy rozrywkowe i polskie seriale? To tak jak my! Jeśli chcesz wiedzieć więcej, dołącz do naszej grupy na Facebooku!

Grupa dla fanów seriali i programów TV
Grupa dla fanów seriali i programów TV© AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także