Fani "Pytania na Śniadanie" wściekli po nowym wydaniu: "To jest CHORE"

Fani "Pytania na Śniadanie" wściekli po nowym wydaniu: "To jest CHORE"

"Pytanie na Śniadanie": Mateusz Szymkowiak został zwolniony? Dziennikarz komentuje
"Pytanie na Śniadanie": Mateusz Szymkowiak został zwolniony? Dziennikarz komentuje
Źródło zdjęć: © KAPIF | KAPIF
10.03.2024 12:52, aktualizacja: 10.03.2024 13:15

Mateusz Szymkowiak, jeden z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarzy "Pytania na Śniadanie", nie pojawił się w nowym wydaniu. Fani nie kryli niezadowolenia. Czy wiadomo, co dalej z jego obecnością w show?

Ostatnio jeden z portali doniósł, że Mateusz Szymkowiak, znany z programu "Pytanie na Śniadanie", może być zagrożony utratą pracy w TVP. Po przejęciu kierownictwa nad Telewizją Polską, wprowadzono wiele zmian, a ostatnio dotknęły one również dział rozrywkowy. Nowa szefowa programu zdecydowała się na odświeżenie składu prowadzących, co sprawiło, że fani zaczęli zastanawiać się nad losami Szymkowiaka.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Czy Mateusz Szymkowiak opuszcza "Pytanie na Śniadanie"?

Mimo że wśród odświeżonej ekipy programu pojawiło się wiele nowych twarzy, Mateusz Szymkowiak nadal był jednym z głównych prowadzących. Jednak plotki o jego zwolnieniu zaczęły krążyć po mediach społecznościowych. Według informatorów z TVP, miał on zostać usunięty z programu na okres miesiąca, a potem miała zapaść decyzja co do jego dalszej przyszłości w stacji.

Fani zaniepokojeni - "Gdzie jest Mateusz Szymkowiak?"

Nieobecność Szymkowiaka nie pozostała bez echa wśród widzów "Pytania na Śniadanie". Wielu z nich wyraziło swoje zaniepokojenie w mediach społecznościowych. Internauci pytali o powód zniknięcia reportera i krytykowali zmiany w programie.

Witam, gdzie Mateusz Sz.? Też do odstawki...? Może cały program "PnŚ do odstawki...? To jest chore, dobry poranny program w taki sposób zepsuć - napisał jeden z nich po niedzielnym wydaniu śniadaniówki.

Ktoś inny skomentował:

Takie zmiany powodują, że ludzie przestaną oglądać i przeniosą się do Dzień Dobry TVN, jak ja to zrobiłam. Czasami tylko zerkam i się denerwuje. Przed tzw. zmianami program był czadowo prowadzony, pełna profesja i dawki pozytywnej energii, nie do porównania.

Mateusz Szymkowiak dementuje plotki o zwolnieniu z TVP

Sam zainteresowany stanowczo zaprzeczył plotkom o zwolnieniu. W rozmowie z Pudelkiem wyjaśnił, że jego nieobecność na antenie jest spowodowana urlopem i planowanym zabiegiem.

Jestem na urlopie. Będę miał w przyszłym tygodniu mały zabieg. Musiałem iść, już i tak raz był przesunięty. A konieczne było wyrobienie się z nim przed Eurowizją, wylot przecież pod koniec kwietnia.

Jego reakcja na te doniesienia powinna uspokoić fanów.

Kochasz programy rozrywkowe i polskie seriale? To tak jak my! Jeśli chcesz wiedzieć więcej, dołącz do naszej grupy na Facebooku!

Grupa dla fanów seriali i programów tv
Grupa dla fanów seriali i programów tv© AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także