"Akacjowa 38", odcinek 201. Nagła śmierć architekta Aranda. Kto za nią stoi?

"Akacjowa 38", odcinek 201. Nagła śmierć architekta Aranda. Kto za nią stoi?

Akacjowa 38 (fot. YouTube)
Akacjowa 38 (fot. YouTube)
Źródło zdjęć: © YouTube
03.10.2023 10:40

"Akacjowa 38" - co w odcinku 201? Arand, architekt obnoszący się z planem zbuerzenia Akacjowej, umiera. Wszystko wskazuje na to, że ktoś stoi za jego śmiercią.

"Akacjowa 38", hiszpańska telenowela opowiadająca o losach pokojówek na przełomie XIX i XX wieku, to obecnie jeden z najpopularniejszych tytułów w polskiej telewizji. Główną oś fabuły stanowi historia życia Carmen, zmuszonej do zmiany tożsamości i ukrywania się po tym, gdy zamordowała swojego agresywnego męża. Serial zdobył duże uznanie telewidzów, którzy bacznie śledzą kolejne odcinki ukazujące się na antenie TVP2.

"Akacjowa 38": co w 201. odcinku?

Co wydarzy się w odcinku 201? W poprzednim epizodzie Cayetana wykupiła kamienice, architekt Aranda nie dawał jednak za wygraną. Wszystko zmieniło się po wydarzeniu zorganizowanym w obronie ulicy, zakończonym dużym sukcesem. Aranda umiera, ponieważ nie może znaleźć w kieszeni swojego lekarstwa na astmę.

To sprawia, że wcześniejsze plany zburzenia Akacjowej zostają wstrzymane. W ten sposób Cayetanie udało się zdobyć niemal połowę dzielnicy w niskich cenach.

Kiedy zobaczymy 201. odcinek serialu?

Otwartym pytaniem pozostaje przyczyna śmierci Aranda. Kto mógł stać za jego nagłym odejściem? Wszystkiego dowiedzieć się będzie można już 11 października o godzinie 18:45.

Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także