"Akacjowa 38", odcinek 201. Nagła śmierć architekta Aranda. Kto za nią stoi?

Akacjowa 38 (fot. YouTube)
Akacjowa 38 (fot. YouTube)
Źródło zdjęć: © YouTube

03.10.2023 10:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"Akacjowa 38" - co w odcinku 201? Arand, architekt obnoszący się z planem zbuerzenia Akacjowej, umiera. Wszystko wskazuje na to, że ktoś stoi za jego śmiercią.

"Akacjowa 38", hiszpańska telenowela opowiadająca o losach pokojówek na przełomie XIX i XX wieku, to obecnie jeden z najpopularniejszych tytułów w polskiej telewizji. Główną oś fabuły stanowi historia życia Carmen, zmuszonej do zmiany tożsamości i ukrywania się po tym, gdy zamordowała swojego agresywnego męża. Serial zdobył duże uznanie telewidzów, którzy bacznie śledzą kolejne odcinki ukazujące się na antenie TVP2.

"Akacjowa 38": co w 201. odcinku?

Co wydarzy się w odcinku 201? W poprzednim epizodzie Cayetana wykupiła kamienice, architekt Aranda nie dawał jednak za wygraną. Wszystko zmieniło się po wydarzeniu zorganizowanym w obronie ulicy, zakończonym dużym sukcesem. Aranda umiera, ponieważ nie może znaleźć w kieszeni swojego lekarstwa na astmę.

To sprawia, że wcześniejsze plany zburzenia Akacjowej zostają wstrzymane. W ten sposób Cayetanie udało się zdobyć niemal połowę dzielnicy w niskich cenach.

Kiedy zobaczymy 201. odcinek serialu?

Otwartym pytaniem pozostaje przyczyna śmierci Aranda. Kto mógł stać za jego nagłym odejściem? Wszystkiego dowiedzieć się będzie można już 11 października o godzinie 18:45.

Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także