Aleksander Sikora robi to od dawna i wcale się nie wstydzi. "Nie ma w tym nic złego"

Aleksander Sikora
Aleksander Sikora
Źródło zdjęć: © KAPIF

14.12.2023 07:56

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Aleksander Sikora jest prezenterem telewizyjnym i jednym z ulubieńców żeńskiej części widowni. Nic dziwnego, przystojny dziennikarz zawsze wygląda na wyjątkowo zadbanego. Jak to robi?

Aleksander Sikora może pochwalić się sporym gronem fanek, które z chęcią komentują jego zdjęcia. Wiele zauważa, że dziennikarz zawsze wygląda nienagannie. Jaki jest jego sekret?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Aleksander Sikora lubi o siebie dbać

Nie da się ukryć, że praca na wizji oznacza, że dziennikarz musi prezentować się jak najlepiej. Aleksander Sikora, który ma 33 lata, od dawna wie, że świadoma i konsekwentna pielęgnacja, może mu pomóc w tym zawodzie. Dlatego regularnie o siebie dba i nie wstydzi się do tego przyznać.

Myślę, że większość społeczeństwa ma świadomość, że mężczyźni i kobiety powinni po prostu dbać o siebie. Moja praca też wymaga tego, bym był zadbany. Nie mam problemu, by o tym mówić. Dbam o siebie i korzystam też z medycyny estetycznej - wyznał "Super Expressowi".

Ulubione zabiegi Aleksandra Sikory

Prezenter nie ukrywa, że jest ambasadorem jednej z klinik medycyny estetycznej. Wyjaśnił czytelnikom, że wyobrażenia wielu osób na temat tych miejsc, są często błędne.

Dużo ludzi jak słyszy medycyna estetyczna, ma od razu przed oczami chirurgię plastyczną, skalpel i igłę. Na szczęście na stole operacyjnym jeszcze się nie położyłem, nie ingerowałem w swoją urodę w taki sposób, by zmieniać rysy twarzy. W końcu jestem jeszcze młodym facetem. Mam dopiero 33 lata.

Pozostaje zatem pytanie, jakie zabiegi wykonuje Aleksander Sikora?

Moje dbanie o siebie zamyka się zaledwie w kilku kosmetykach. Od lat używam tego samego szamponu, mydła, wody perfumowanej i czasem odżywki do włosów. Natomiast chętnie korzystam z zabiegów nawilżających w klinikach u mojej serdecznej koleżanki Kaliny Ben Siry. Korzystam z zabiegów nawilżających, by jak najdłużej zachować młodość i zdrowy wygląd - wyznał.

Prezenter stwierdził, że cieszy go też zmiana, zachodząca w społeczeństwie. Jeszcze niedawno uważano, że facet, który używa czegoś więcej niż szarego mydła, musi mieć coś wspólnego z homoseksualizmem. Wymyślano też specjalne określenia.

Jeszcze kilka lat temu mężczyznę, który dba o siebie, nazywano metroseksualnym. Na szczęście to określenie wyszło z mody i już nie dziwi nikogo, że facet dba o siebie tak samo jak kobieta. Nie ma w tym nic złego - zakończył wypowiedź.
  • Aleksander Sikora
  • Aleksander Sikora
  • Aleksander Sikora
  • Aleksander Sikora
[1/4] Aleksander SikoraŹródło zdjęć: © KAPIF | (c) by KAPiF, KAPIF.pl
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także